Menu

Domki Mielno

  • Mielno
  • domki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 134 ofert noclegowych w Mielnie i okolicy.

Domki w Mielnie - tani domek na wakacje i weekend


Mielno jest wyjątkowym miastem uzdrowiskowym z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi i przystanią rybacką, położone nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Jego historia sięga 1266 roku, kiedy to miało przede wszystkim charakter rybacki. Obecnie to miejsce tętniące życiem przez okrągły rok, z czystą i szeroką plażą, rozwiniętą bazą rozrywkowo-gastronomiczną oraz licznymi atrakcjami turystycznymi.

 

Fani kąpieli wodnych – do wyboru w morzu lub w jeziorze – będą zadowoleni nie tylko latem, ale i zimą, kiedy to odbywają się zloty morsów. Mielno posiada bogatą ofertę skierowaną do pasjonatów historii nowoczesnej i średniowiecznej. To także miasto pełne imprez plenerowych, ale i rozrywek dla rodzin z dziećmi, które mogą wybrać się do parku linowego czy oceanarium.

 

Baza noclegowa w Mielnie również nastawiona jest nie tylko na osoby żądne przygód, pary, małżeństwa czy grupy przyjaciół, ale też na całe rodziny. W tym przypadku bardzo wygodnym i stosunkowo tanim rozwiązaniem są domki wypoczynkowe, które znajdują się w świetnej lokalizacji, tuż nad brzegiem morza, zapewniając jednocześnie bardzo wysoki komfort i standard wypoczynku. Dodatkową zaletą są atrakcje dla dzieci, między innymi place zabaw, boiska do gry w piłkę czy trampoliny, które mogą do woli z nich korzystać.

 

oddalone od Mielno: 1 km
Park Linowy Tukan
oddalone od Mielno: 1 km
Promenada przyjaźni w Mielnie
oddalone od Mielno: 1 km
Pomnik Morsa w Mielnie