Menu

Żegleniówka

Lichajówki 9, Małe Ciche

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 20 zł


Zapraszamy do naszego domu zlokalizowanego w pięknym Małem Cichem. Nasz zakątek zachwyca przyjeżdżających. Zlokalizowany jest w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, na urokliwej Polanie Lichajówki, między Czarnym Potokiem a Suchą Wodą, tuż przy pełnym grzybów, jagód i malin lesie.

Obok domu płynie rzeka, do której jest bezpośredni dostęp z ogrodu. Zapewniliśmy Gościom miejsce na grill i ognisko.

W naszym domu czeka na Państwa miła i gościnna atmosfera, jak również wygodne i czyste pokoje. Nocleg u nas to komfort za rozsądną cenę. Dbamy o Państwa potrzeby z należytą starannością. Pragniemy, aby nasz dom kojarzony był z miejscem przyjaznym, wygodnym i rodzinnym.

Oferujemy Państwu 9 pokoi 2, 3 i 4- osobowych z łazienkami i telewizorami. Każdy z nich urządzony jest w sposób tradycyjny.

Oferujemy smaczne domowe posiłki, które zjemy w stylowej góralskiej jadalni. Zapewniamy, że każdy z pewnością rozsmakuje się w specjałach gaździny Małgosi. Dodatkowo dla gości udostępniamy aneksy kuchenne na każdym piętrze.

Na terenie całego domu działa bezprzewodowy internet WI-FI.

Pobyt w "Żegleniówce" zapewni Wam wiele niezapomnianych i niepowtarzalnych wrażeń!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Oferujemy Państwu 9 pokoi 2, 3 i 4- osobowych z łazienkami i telewizorami. Każdy z nich urządzony jest w sposób tradycyjny.

Zobacz

Żegleniówka

Małe Ciche

od 20 PLN