Menu

Hotel Wysoka

Polna 2, 33-380 Krynica-Zdrój

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 220 zł do 480 zł

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • internet
  • parking
  • restauracja

Odległości:

  • Odległość do centrum: 250 m

Hotel Wysoka położony jest w południowej, uzdrowiskowej części miasta Krynicy-Zdroju 250m od Centralnego Deptaka. Hotel Wysoka jest obiektem komfortowo wyposażonym w standardzie trzygwiazdkowym, posiadającym własną salę restauracyjną, drink bar, salę wielofunkcyjną z nowoczesnym sprzętem AV. Jest również kącik do treningu ruchowego i kącik zabaw dla dzieci. Przy hotelu działa MiniGolf-PARK z placem zabaw dla dzieci. Nasi Goście mogą korzystać ze Strefy Odnowy Biologicznej Sanatorium Continental (basen, 3 sauny, jacuzzi) oraz z bazy zabiegowej przychodni uzdrowiskowej.


Przyjemna stylistyka wnętrz mieszkalnych i ogólnych stwarza niepowtarzalny klimat i kameralny charakter obiektu tak dla pobytów rodzinnych jak i dla niewielkich grup zorganizowanych. Mocną stroną naszej oferty jest doskonała kuchnia, uwzględniająca zwyczaje regionalne jak również indywidualne gusty naszych Gości.


Proponujemy Gościom gorące, siarkowe kąpiele na Słowacji, rajdy rowerowe, piesze, na skuterach śnieżnych, rafting po Popradzie, strzelanie na strzelnicy myśliwskiej, rekreację w Krynickim Parku Linowym i szereg innych atrakcji rekreacyjnych, kulturalnych i rozrywkowych.

Ceny naszych pokoi BB (nocleg + śniadanie):
- dwójka 220zł,
- trójka 300zł , może zamieszkać 4 osoby w cenie 320zł,
- studio rodzinne 2+2 dwa pokoje 360zł
- apartament dla 4 osób 480zł

Dostęp do strefy odnowy biologicznej w jedny z sanatoriów Krynickich w godz. 17.15 do 20.40 (basen, 3 sauny, jakuzzi): 8 zł/os w pakiecie, jednorazowo 20zł/os. Jeździmy na Słowację do Vrbowa na gorące siarkowe kąpiele.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Hotel Wysoka jest obiektem komfortowo wyposażonym w standardzie trzygwiazdkowym

Zobacz

Hotel Wysoka

Krynica-Zdrój

od 220 PLN