Menu

Pensjonat Topaz

Kolorowa 6, 58-540 Karpacz

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 40 zł do 150 zł

Ilość miejsc noclegowych: 55

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • parking

Odległości:

  • Odległość do centrum: 100 m

Pensjonat TOPAZ położony jest w samym centrum Karpacza, na niewielkiej gorce, w okolicy lasu.

Dysponujemy 16 pokojami (2-, 3-, 4- osobowymi) w przyjemnych kolorach, każdy z nich wyposażony jest w węzeł sanitarny, TV, radio, szklanki. Czajnik znajduje się na korytarzu.

Pokoje 3-,4- i 5-osobowe posiadają bezpośrednie wyjście na balkon, natomiast pokoje 2-osobowe mają balkon z wyjściem z korytarza. Każdy pokój ma własną nazwę związaną z jego kolorem.

Obiekt po generalnym remoncie, wyremontowane zostały wszystkie pokoje, łazienki, jadalnia, kotłownia, dach i tarasy. Wymienione zostały również: system ogrzewania centralnego, kaloryfery, okna.

W obiekcie znajduje się jadalnia – oferujemy Państwu smaczną kuchnię domową. Nasze posiłki cieszą się bardzo dobrą opinią Gości. Do dyspozycji Gości świetlica, a w niej piłkarzyki, lotki, biblioteczka książek. Na terenie obiektu jest też ogródek i grill. Dysponujemy 12 miejscami parkingowymi z czego 3 są zamykane.

Przyjmujemy Gości ze zwierzętami (po telefonicznym uzgodnieniu). Jednorazowa opłata za pupila to 20zł. Zapraszamy grupy organizowane.

Atrakcyjna lokalizacja! W odległości 50 m na stoku Kolorowa znajduje się centrum rekreacji i sportu - letni tor saneczkowy oraz alpejski tor bobslejowy a także trampoliny eurobangy. Zimą czynne są tu wyciągi narciarskie.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela
Brak ofert specjalnych.

Pensjonat Topaz dysponuje 16 pokojami (2-, 3-, 4-osobowymi), każdy z nich wyposażony jest w węzeł sanitarny, TV, radio. Na terenie obiektu ogródek i grill do dyspozycji Gości. W obiekcie znajduje się jadalnia.

Zobacz

Pensjonat Topaz

Karpacz

od 40 PLN