Menu

Ośrodek Wypoczynkowy Stropnica

Partyzantów 3, 58-540 Karpacz

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 65 zł

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • bar
  • parking

Odległości:

  • Odległość do wyciągu: 300 m

Stropnica położona jest na wysokości 830 m n.p.m. w najbardziej malowniczej części Karpacza z widokiem na panoramę Karkonoszy.

Wszystkie oferowane pokoje (2-, 3-, 4-osobowe) wyposażone są w łazienkę (WC, prysznic, umywalka), balkony z widokiem na panoramę Karkonoszy i Śnieżkę. Ponadto do dyspozycji Gości sala szkoleniowo-rekreacyjna, bar, parking, istnieje możliwość grillowania.

Lokalizacja na obrzeżach Karkonoskiego Parku Narodowego, w sąsiedztwie malowniczych szlaków turystycznych, jak również bliskość najwyższego szczytu Karkonoszy Śnieżki sprawiają, że Stropnica jest idealnym miejscem do uprawiania aktywnego wypoczynku.

Stropnica dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu wyciągów narciarskich jest wymarzonym miejscem dla amatorów białego szaleństwa. Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu zimowego oraz instruktora do nauki jazdy na nartach (dla naszych Gości atrakcyjne zniżki)

W okolicy:
- Świątynia Wang: 400m.
- Trasa biegowa: 100m.
- Wyciąg narciarski: 300m,
- na Kopę: 1000m

Blisko usytuowane przejścia graniczne w Jakuszycach, Lubawce i na Przełęczy Okraj umożliwiają zorganizowanie pieszych lub samochodowych wycieczek do Czech i Niemiec.

Zapraszamy do Stropnicy przez cały rok i zapoznania się z wszystkimi atrakcjami Karpacza.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela
Brak ofert specjalnych.

pokoje 2-, 3-, 4-osobowe wyposażone są w łazienkę (WC, prysznic, umywalka), balkony z widokiem na panoramę Karkonoszy i Śnieżkę.

Zobacz

Ośrodek Wypoczynkowy Stro…

Karpacz

od 65 PLN