Menu

KLIWER

Wilków Morskich 20, 84-104 Jastrzębia Góra

Cena: od 30 zł do 60 zł

Ilość miejsc noclegowych: 50


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw
  • widok na morze

Odległości:

  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do centrum: 1200 m
  • Odległość do lasu: 300 m

KLIWER !

Zapraszamy do Jastrzębiej Góry, malowniczego zakątka, położonego w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.

W tej najdalej położonej na północ miejscowości można zobaczyć unikatowe wybrzeże klifowe, które oddziela Jastrzębią Górę od przepięknej plaży zachęcającej do morskich oraz słonecznych kąpieli.


Zapraszamy Państwa do KLIWERA, położonego w nowo powstałej willowej części Jastrzębiej Góry.

Proponujemy Państwu odpoczynek w miejscu, gdzie można nabrać sił, odpocząć - czas tutaj płynie wolniej i spokojniej. Słońce i woda skłaniają do lenistwa. Ustronne zaułki i lesiste alejki koją spokojem. Bogactwo przyrody, dzikość natury, powietrze pełne jodu i orzeźwiająca morska woda - wszystko to czeka na Państwa przyjazd!


Jastrzębia Góra to także raj dla osób lubiących spędzić czas w sposób aktywny. Sprzyjają temu liczne kafejki, puby, dyskoteki, a także korty tenisowe, jazda konna, jazda qudami i rowerami. Ich obecność wyzwala potrzebę aktywności. Każdy, o każdej porze dnia i nocy odnajdzie ulubioną formę wypoczynku.

Ponadto bliskość Trójmiasta pozwala wykorzystać wolny czas na zwiedzanie licznych zabytków oraz udział w sezonowych imprezach kulturalnych.



Wypoczynek w KLIWERZE to czas spędzony w miłej, rodzinnej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku.

Stworzyliśmy wygodne, przytulne pokoje wyposażone w łazienkę, TV, lodówkę, naczynia oraz czajnik. Do dyspozycji Państwa jest sprzęt plażowy. W swojej ofercie mamy również pokoje wyposażone w łoża małżeńskie. Ponadto większość pokoi jest z balkonami, gdzie można w spokoju wypić kawę, poczytać ulubioną książkę czy gazetę.

W swojej ofercie mamy też dwa dwupoziomowe kompleksy mieszkaniowe ("ala" apartamenty). Każdy z nich składa się z pomieszczenia dolnego i górnego. W dolnym znajduje się kanapa dwuosobowa, a w górnym dwie kanapy, dzięki czemu kompleks ten może służyć cztero- a nawet sześcioosobowej rodzinie. Oprócz standardowego wyposażenia (łazienka w dolnym pomieszczeniu, lodówka, naczynia, TV w każdym pomieszczeniu) mają Państwa do własnej dyspozycji aneks kuchenny (górne pomieszczenie). Zachęcamy do skorzystania z tej opcji wypoczynku, gdyż wynajęcie kompleksu zapewnia pełną niezależność podczas pobytu u nas.


W KLIWERZE stworzyliśmy komfortowe warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych naszych gości przygotowaliśmy dwa pokoje zabaw, w tym KULKOLANDIĘ oraz plac zabaw. Można również spędzić u nas czas w sposób aktywny, korzystając z oddanych do Państwa dyspozycji rowerów. Posiadamy także dwie przyczepki do przewozu dzieci z osłonami zabezpieczającymi przed deszczem i wiatrem.


Nasi goście mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, gdzie można przygotować posiłek. Ponadto na miejscu znajduje się altana, ogólnodostępny grill.

Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet .


Samochodem parkujemy na posesji.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


KLIWER oferuje Państwu:


- wypoczynek w miłej, rodzinnej atmosferze;

- pobyt w pokojach 2, 3, 4 osobowych;

- pokoje z łazienkami, TV, lodówką;

- część pokoi z łożami;

- większość pokoi z balkonami;

- pokój i plac zabaw dla dzieci;

- zniżki dla dzieci;

- rowery;

- w pełni wyposażoną kuchnię;

- grill;

- sprzęt plażowy;

- parkowanie na posesji.


Naszymi atutami są:

- bliskość do morza;

- bliskość do lasu;

- odpoczynek z dala do zgiełku miejskiego;

- obiekt przygotowany pod wczasy dla dzieci.


Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 30 styczeń 2011 roku | Ostatnia modyfikacja: 08 lipiec 2019 roku
Wyświetleń: 25963

Brak ofert specjalnych.
ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ ORAZ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK!!! Zobacz

KLIWER

Jastrzębia Góra

od 30 PLN