Menu

Agroturystyka Malowane Wierchy

Gładyszów 52, 38-315 Gładyszów

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 55 zł

Ilość miejsc noclegowych: 16

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • parking
  • plac zabaw

Serdecznie zapraszamy do Beskidu Niskiego, do wsi Gładyszów, która leży w dolinie, u stóp Magury Małastowskiej i pasma Popowych Wierchów. Tutaj znajduje się nasz dom, w którym staramy się tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę oraz kameralne warunki do odpoczynku.

Proponujemy Państwu pobyt z dala od zgiełku miasta, korków, tłumów i codziennego pośpiechu. Bez względu na porę roku możesz do nas przyjechać na rodzinne wczasy, wypoczynek we dwoje czy też z grupą przyjaciół.

Do dyspozycji posiadamy 5 przytulnych pokoi z widokiem na góry i las, każdy z łazienką i balkonem, salon z kominkiem oraz jadalnia.

Dla dzieci oddzielna sala do zabawy, a w ogrodzie plac zabaw. Dużo zielonego terenu wokół domu sprzyja leżakowaniu oraz grom zespołowym, w pobliżu domu wiata z miejscem na grilla i ognisko. Wyznaczone miejsca parkingowe na terenie posesji.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Proponujemy Państwu pobyt z dala od zgiełku miasta, korków, tłumów i codziennego pośpiechu. Bez względu na porę roku możesz do nas przyjechać na rodzinne wczasy.

Zobacz

Agroturystyka Malowane Wi…

Gładyszów

od 55 PLN