Menu

ApartamentyPomorze.pl

Wiewiórcza 5, 80-126 Gdańsk

Cena: od 30 zł do 200 zł

Ilość miejsc noclegowych: 20


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu naszych apartamentów w Gdańsku Apartamenty wyróżniają się wysokim standardem i gustownym, przyjemnym wnętrzem. Parking gratis! Dużym udogodnieniem jest możliwość pozostawienia samochodu na ogrodzonym terenie posesji. Mają Państwo również możliwość skorzystania z ogródka, w którym znajduje się zestaw wypoczynkowy, leżaki, grill. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest świetną alternatywą dla pobytu w hotelach - zarówno dla indywidualnych turystów, rodzin z dziećmi jak i osób w delegacji.

Oferujemy Państwu apartamenty, w tym:

•  1-pokojowy

•  2-pokojowy

•  4-pokojowy

Apartamenty wyróżniają się wysokim standardem, gustownym i przyjemnym wnętrzem oraz bogatym wyposażeniem m.in.: TV LCD, lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, żelazko.

Mają Państwo również możliwość skorzystania z ogródka, w którym znajduje się zestaw wypoczynkowy, leżaki, grill.* 

Parking gratis!!!

Dużym udogodnieniem jest możliwość pozostawienia samochodu na ogrodzonym terenie posesji.*

Apartamenty wyróżniają się bardzo dogodną lokalizacją. Blisko stąd zarówno do centrum miasta jak i do tras wylotowych na Gdynię, Sopot i Kaszuby.

Nasze apartamenmty znajdują się w centralnej , a jednocześnie spokojnej dzielnicy Gdańska z bardzo dogodną siatką połączeń autobusowych - z bezposrednim (bez przesiadek) dojazdem na Starówkę oraz na najpopularniejsza plażę Gdańska w Brzeźnie.

*dotyczy apartamentów przy ul. Wiewiórczej

CENNIK:

Apartamenty dostępne są już od 25 zł/doba za osobę.

Szczegółowy cennik, sposób płatności oraz warunki rezerwacji znajdują się na naszej stronie internetowej: www.apartamentypomorze.pl

Zapraszamy!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Data dodania obiektu: 06 lipiec 2011 roku
Wyświetleń: 36267

Brak ofert specjalnych.

Wysoki standard i gustowne wnętrza - świetna alternatywa dla pobytu w hotelach - dla indywidualnych turystów, rodzin z dziećmi i osób w delegcjach.

Zobacz

ApartamentyPomorze.pl

Gdańsk

od 30 PLN