Menu

Pokoje RESKO

Akacjowa 1, 78-131 Dźwirzyno

Cena: od 40 zł do 70 zł

Ilość miejsc noclegowych: 25


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • parking

Odległości:

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do centrum: 300 m
  • Odległość do jeziora: 100 m
  • Odległość do lasu: 500 m

Serdecznie zapraszamy na wczasy do małej miejscowości uzdrowiskowej Dźwirzyno. Nasz obiekt znajduję się 500m od morza i 100m od jeziora. Pokoje posiadają własną łazienkę, telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, leżaki i parawan. W obiekcie znajduje się kuchnia ogólnodostępna. Parking na terenie posesji. Prowadzimy działalność w sezonie letnim od maja do października.


W obiekcie znajdują się pokoje dwu osobowe, trzy osobowe a także apartament 2 pokojowy. Dźwirzyno leży na przesmyku między jeziorem Resko Morskie i Bałtykiem. Od 1978 posiada status miejscowości uzdrowiskowej. Na kanale wpadającym do morza, stanowiącym naturalną granicę Dźwirzyna od zachodu, zbudowano port rybacki i przystań, z której odbywają się rejsy pasażerskie. Dobrze rozwinięta została mała gastronomia. Nad jeziorem znajduje się przystań jachtowa i surfingowa.


100m od pensjonatu znajduje się nowo wybudowane Centrum Sportu i Rekreacji, na którym znajdą państwo m.in.: hale sportową, amfiteatr, skatepark, mini golf, place zabaw dla dzieci, korty tenisowe, oraz boiska do siatkówki i koszykówki.


W naszym obiekcie będą Państwo mogli poczuć się jak w domu, dzięki miłej atmosferze i dogodnym warunkom zakwaterowania będą Państwo chcieli spędzić u nas nie jeden udany wypoczynek.


!!SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 16 marzec 2017 roku | Ostatnia modyfikacja: 10 lipiec 2018 roku
Wyświetleń: 3821

Brak ofert specjalnych.
Pokoje posiadają własną łazienkę, telewizor, czajnik bezprzewodowy, leżaki i parawan. Kuchnia ogólnodostępna oraz parking na terenie posesji. Zobacz

Pokoje RESKO

Dźwirzyno

od 40 PLN