Menu

Studio apartament

Rybacka 10/2, 76-150 Darłówko

Cena: od 35 zł do 65 zł

Ilość miejsc noclegowych: 35

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw
  • widok na morze

Odległości:

  • Odległość do centrum: 100 m
  • Odległość do morza: 80 m

Witam.

Proponuję spędzenie wypoczynku w Darłówku Zachodnim. Pokoje Gościnne ALEKSANDER usytuowane są 80 m od morza – plaży strzeżonej i 100m od portu.

Ceny w sezonie letnim 2019 przedstawiają się następująco:

1. Pokój z łazienką z widokiem na morze dla 2 osób (wyposażenie: tv, łącze internetowe, lodówko - zamrażarka, czajnik elektryczny, zestaw talerzy i sztućców).

Koszt 120zł za dobę – za pokój.

2. Pokój z łazienką dla 4 osób (wyposażenie: tv naziemna, łącze internetowe, lodówko-zamrażarka, czajnik elektryczny, mikrofala, zestaw talerzy i sztućców).

Koszt 200zł za dobę – za pokój.

3. Apartament dla 4 osób, składający się z pokoju, kuchni i łazienki ( wyposażenie: tv naziemna, łącze internetowe wi-fi, lodówko-zamrażarka, kuchenka gazowa, piekarnik, mikrofala, zmywarka, czajnik elektryczny, zestaw garnków, talerzy i sztućców). Wejście do łazienki odbywa się z ogólnodostępnego korytarza (łazienka jest wyłącznie do dyspozycji gości apartamentu).

Koszt 220 zł za dobę- za apartament.

4. Apartament studio dla max. 6 osób, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu z widokiem na morze ( wyposażenie: tv, lodówko - zamrażarka, kuchenka elektryczna, mikrofala, czajnik elektryczny, zestaw garnków, talerzy i sztućców).

Koszt 350 zł za dobę – za apartament.

5. Domek letniskowy dla 4 osób (wyposażony w sprzęt plażowy, czajnik elektryczny, talerze i sztućce). Łazienka znajduje się w osobnym pomieszczeniu i przeznaczona jest dla 2 lub 3 domków.

Koszt to 100 zł za dobę – za domek.

Na terenie posesji zapewniamy bezpłatny parking, miejsce na ognisko lub grill, plac do zabaw i rekreacji. Zwracam także uwagę na fantastyczną lokalizację (80 m od morza, 100 m od portu i centrum).

tel. kontaktowy: 605-315-390.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 25 luty 2019 roku | Ostatnia modyfikacja: 20 marzec 2019 roku
Wyświetleń: 2226

Brak ofert specjalnych.