Menu

Noclegi Boszkowo

I okolice:

Znaleziono 32 ofert noclegowych w Boszkowie i okolicy.

Boszkowo - noclegi, pokoje i domki


Boszkowo to malownicza wieś zlokalizowana w województwie wielkopolskim. Boszkowo cieszy się dużą popularnością wśród turystów, a to wszystko dzięki bliskiemu sąsiedztwu Jeziora Dominickiego oraz rozpościerających się dookoła zielonych lasów.

 

Boszkowo - dla kogo?

 

Jeśli szukasz miejsca na terenie Polski, w którym będziesz mógł odetchnąć po ciężkim tygodniu pracy, zdecyduj się na krótki weekend w Boszkowie lub dłuższy urlop. W tym miejscu każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Boszkowo to idealne miejsce dla osób, które chcą choć na chwilę oderwać się od hałasu miasta i pragną regeneracji na łonie natury.

Czysta woda Jeziora Dominickiego sprawia, że teren ten staje się miejscem idealnego wypoczynku. Nie brakuje tu świeżego powietrza i zieleni. Rozciągająca się wkoło woda umożliwiła stworzenie na terenie Boszkowa ośrodka żeglarskiego. Ta informacja powinna ucieszyć przede wszystkim amatorów sportów wodnych - idealne warunki sprzyjają kajakarstwu oraz windsurfingowi. Boszkowo od lat przyciąga zapalonych wędkarzy.

Wybierając się na spacer do lasu, spotkać tu można wiele interesujących gatunków zwierząt i roślin.

 

Noclegi w Boszkowie

 

Boszkowo to miejscowość o ogromnym potencjale turystycznym. Liczba ofert noclegowych w Boszkowie jest naprawdę oszałamiająca - znajdziesz tu ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty dostosowane zarówno do potrzeb osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Z nami zarezerwujesz nocleg na udane wczasy wakacyjne nad jeziorem oraz weekendowe pobyty. 

oddalone od Boszkowo: 21 km
Parowozownia w Wolsztynie
oddalone od Boszkowo: 40 km
Ogród Zoologiczny w Nowym Tomyślu