Menu

Noclegi Relax

Zwardoń 118a, 34-373 Zwardoń

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 25 zł do 35 zł


"NOCLEGI RELAX" to pokoje gościnne działające od 1998 roku. Oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4- osobowych.

Nasz dom położony jest 1000 metrów od centrum Zwardonia (Dworca PKP) w dzielnicy Myto 100 metrów od ulicy przy słonecznym stoku z widokiem na góry!

300 metrów do drogowego i pieszego przejścia granicznego na Słowację oraz do sklepów na Słowacji, w których można zrobić tanie zakupy.


Dla miłośników białego szaleństwa do dyspozycji jest 16 wyciągów narciarskich oraz wiele tras zjazdowych o różnym stopniu trudności najbliższe znajdują się 300 metrów od naszego obiektu.

Na narty można stąd wybrać się też do słowackiej Oąčadnicy koło 20km gdzie na stokach pobliskiej Wielkiej Raczy znajduje się kilka wyciągów krzesełkowych i dobrze przygotowane trasy zjazdowe. Zapraszamy też na kulig!


Do naszego obiektu prowadzi całoroczna droga.


Dojechać można własnym samochodem od Bielska Białej, Żywca drogą krajowa nr 69 lub Wisły kierując się na przejście Graniczne Zwardoń- Myto Przy naszym obiekcie posiadamy bezpieczne miejsca parkingowe dla aut naszych Gości

Można równiez dojechać do nas pociągiem.

Do Zwardonia kursują bezpośrednie pociągi z Katowic, Bielska Białej, Krakowa i Warszawy


Serdecznie zapraszamy!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Zwardoń to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, chcących uwolnić sie od codziennego szalonego tempa życia jak i dla tych, którzy uprawiją aktywny wypoczynek. W Beskidach znajdują sie doskonałe tereny do uprawiania wszelki< Zobacz

Noclegi Relax

Zwardoń

od 25 PLN