Menu

Domki letniskowe Wika

Przewłoka ul. Konarskiego 2, 76-270 Ustka

Cena: od 25 zł do 60 zł

Ilość miejsc noclegowych: 42


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do centrum: 2000 m
  • Odległość do lasu: 100 m

Każdy domek z własnym ogródkiem i grillem. Czerwiec, wrzesień- 120zł/dobę, 24.06-30.06 -140 zł/dobę. Szczegółowy cennik znajduje się na naszej stronie www.domkiwika.com.pl

Domki letniskowe- każdy domek z własnym ogródkiem rekreacyjnym i grillem, teren ogrodzony, parking na posesji, duży plac zabaw z boiskiem do badmintona, siatkówki, mini-piłki nożnej.

Domki letniskowe Wika mieszczą się w nadmorskiej, spokojnej wsi Przewłoka. Odpoczynek od wielkomiejskiego hałasu i tłoku - gwarantowany. A niedaleko znajduje się Ustka - nieduże, lecz ciekawe i atrakcyjne miasto, w którym nie sposób się nudzić.

Mają Państwo do wyboru 2 oferty domków letniskowych 4-7 osob.: Wika 1 oraz Wika 2. Domki Wika 1 wybudowane zostały w 2011 r. i położone są 1,5 km od Morza Bałtyckiego, natomiast domki Wika 2 powstały w roku 2013 i dzieli je od Bałtyku 900 m. 

Praktyczne zagospodarowanie domków stwarza niemalże idealne warunki dla rodzin z dziećmi. Przed każdym z domków znajduje się niewielki plac z grillem oraz stołem i ławkami do wyłącznej dyspozycji gości, zamieszkujących dany domek. Domki oddzielone są od siebie krzewami tui. Na terenie obiektu jest bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci i trampolina oraz dostęp do Wi-Fi, a w Wika 2 również boiska do siatkówki i mini - piłki nożnej.

Szczegółowe informacje oraz aktualny cennik na naszej stronie internetowej: www.domkiwika.com.pl.

Zapraszamy! 

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 19 luty 2013 roku | Ostatnia modyfikacja: 12 czerwiec 2018 roku
Wyświetleń: 18368

Brak ofert specjalnych.
Domki letniskowe- każdy domek z własnym ogródkiem rekreacyjnym i grillem, teren ogrodzony, parking na posesji, duży plac zabaw. Zobacz

Domki letniskowe Wika

Ustka

od 25 PLN