Menu

Chata pod Mogielicą

Słopnice 471, 34-615 Słopnice


Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 280 zł do 350 zł

Ilość miejsc noclegowych: 8

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Dostępne rodzaje obiektów:

Domek 8 osobowy
Cena od: 250.00 zł
zobacz szczegóły

Ilość: 1

schowaj szczegóły

Odległości:

  • Odległość do centrum: 5000 m
  • Odległość do lasu: 500 m
  • Odległość do wyciągu: 1000 m

DOM  POD  LIPAMI  to wolno stojący, drewniany dom z bali, całoroczny, super komfortowy, w pełni wyposażony. Zlokalizowany  jest  w  Słopnicach Górnych. Jest  to wieś w województwie małopolskim w Beskidzie Wyspowym niedaleko Limanowej,  położona  w kotlinie rzeki Słopniczanka,  u podnóży Cichonia (929 m), Mogielicy (1170 m - najwyższa góra Beskidu Wyspowego) i Łopienia (951 m).

Moja chata to idealne miejsce na odpoczynek, spotkanie z przyjaciółmi, czas spędzony z rodziną, relaks.  Przed oknami przestrzeń, której nie ma w mieście, spokój i intymność. Jest to doskonała baza wypadowa w Beskid Sądecki, Pieniny, Tatry, Słowację, jak również do Wieliczki, Krakowa, Rabki- odległości od 20 do 80 km.

Nasz dom wynajmowany jest wyłącznie w całości dla 8 osób. Na poddaszu 2 pokoje 4-osobowe z łazienkami każdy. Na parterze duża kuchnia (32m2)  w pełni wyposażona i łazienka.

W ogrodzie jest miejsce na ognisko, grilla, plac zabaw dla dzieci. Gramy w siatkówkę, bawimy się w piasku, huśtamy na huśtawce, leżymy na hamaku, bawimy w domku na drzewie.

Kuchnia w naszym domu pozwala na przygotowanie posiłków, ale ja zamawiam catering, przywożą do domu od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę sama gotuję lub jedziemy na obiad do Limanowej, Kamienicy lub dalej.

Kilometr od naszego domu wybudowano ośrodek sportowy gdzie wypożyczane są rowery górskie, kijki nordwalking i narty biegowe.

Nasi goście często stwierdzają, że są zaskoczeni takim pięknem Beskidu Wyspowego, że jest jeszcze miejsce w Polsce gdzie można tak wypocząć z całą rodziną.

Lato

To czas wędrówek licznymi szlakami po pobliskich górkach. Są one dostępne dla każdego: dla dzieci, dla osób starszych, młodzieży i dorosłych. Każdy może zdobyć jeden z pobliskich szczytów Beskidu Wyspowego lub wyruszyć na Mogielicę. Lasy są pełne borowiny i pysznych jagód. Osoby często zapadające na choroby górnych dróg oddechowych mogą codziennie spacerować po jodłowym lesie zbierając przy okazji grzyby. Rosną tu prawdziwki, czerwone kozaki, kurki a w jesieni rydze.

Lato  to olbrzymia!!!!  ilość propozycji GMIN BESKIDU WYSPOWEGO  zabawy taneczne pod gołym niebem, festyny, pokazy, koncerty i oczywiście już słynny złaz na Mogielicy w ostatnią niedzielę sierpnia. Nie wspomnę o biegach, wyścigach rowerowych i  samochodowych.  Nawet upały, które w mieście są uciążliwe tam spędzamy na dworze.

Lato to dla mnie czas odpoczynku, czytania książki pod lipą, picia małej czarnej przed domem na ławeczce, to wieczorne ognisko, śpiew. Uwielbiam te momenty.

Jeżeli mamy ochotę to jedziemy na wycieczkę do Kamienicy, Krościenka, Szczawnicy lub Nowego Sącza.

Kto chce może spróbować swoich możliwości na rowerze górskim,( wypożyczalnia czynna cały tydzień bezpłatnie), są również rowery dla niepełnosprawnych. Można przejechać się pięknymi trasami widokowymi. Polecam.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela
Brak ofert specjalnych.

Zapraszamy na wypoczynek do naszej chaty. Odnowiona chata przyciąga swoim wyjątkowym klimatem. Jest to dom z "duszą".

Zobacz

Chata pod Mogielicą

Słopnice

od 280 PLN