Menu

Domki letniskowe - Posejdon

Wydmowa 16, 84-210 Lubiatowo

Cena: od 30 zł do 50 zł

Ilość miejsc noclegowych: 36


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • parking
  • plac zabaw
  • Sala kominkowa

Odległości:

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do centrum: 1000 m
  • Odległość do lasu: 10 m

Lubiatowo wieś położona w gminie Choczewo, położona w odległości około 1900m od linii brzegowej Bałtyku, 19 km od Łeby. Nasz dom jest położony przy lesie około 900 m od plaży. Na plażę należy iść pieszo około 15 min. przez las. Lubiatowska plaża jest biała, drobnoziarnista szeroka do 100 m i ciągnąca się kilometrami. Kameralna bez tłoku oraz parawanów. Powietrze jest krystaliczne czyste, orzeźwiające pełne jodu i nawilżone cząstkami soli morskiej. Często występująca bryza morska doceniona jest szczególnie przez astmatyków i alergików. Niesamowita cisza, spokój i piekne plaże są idealnymi warunkami do odpoczynku a zwłaszcza dla rodziców z dziećmi, które w czasie pobytu nad morzem uodparniają swój organizm przed przeziębieniem i grypą. W Lubiatowie w sezonie czynne są cztery sklepy spożywcze oraz jest wiele smażalni i barów gastronomicznych. W centrum wsi jest stadnina koni, jak i wypożyczalnia rowerów, oraz kiosk z prasą codzienną.Dom Wydmowa 16/1

Oferujemy - na wczasy w Lubiatowie komfortowy duży dom letniskowy - murowany o powierzchni 240 m² przeznaczony do pobytu na 12 osób. Dom jest położony na ogrodzonej posiadłości letniskowej 8500 m². Dom jest wolnostojący nieogrodzony w pobliżu znajdują się inne domki letniskowe z ogrodzoną posesją. Nasz dom jest położony najbliżej morza i plaży w porównaniu do innych domów w tej miejscowości.

Na terenie znajduje się wspólny plac zabaw dla dzieci piaskownica, zjeżdżalnie, huśtawki, domki zabaw. Prosimy zobaczyć położenie domu na Google Maps.
Dom posiada 6 sypialni, 3 łazienki, salon z kominkiem, kuchnię, duży zadaszony taras oraz domek grilowy. Parter to kuchnia, salon, 2 łazienki, 2 sypialnie po 2 łóżka pojedyncze, o wymiarach 90*200. Piętro to 1 sypialnia po dwa łóżka pojedyncze o wymiarach 90*200. , 1 sypialnia łóżko podwójne o wymiarach 140*200,1 sypialnia łóżko podwójne 140*200, + jedno łóżko 90*200,1 sypialnia 2 łóżka pojedyncze 90*200, + jedno łóżko . 90*200. łóżka są wyposażone w komfortowe sprężynowe materace Dom przeznaczony dla 12 osób. Do dyspozycji gości wspólny plac zabaw, dla dzieci. Dom letniskowy wyposażony jest w telewizor TV - Sat, kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, komplet naczyń, toster, czajniki elektryczny, komplet naczyń i dwie duże lodówki z zamrażalnikiem. Termin wynajmu - jeden tydzień, rozpoczyna się w sobotę od godz. 16.00 a kończy w sobotę o godzinie 10.00. Do morza 900 - 1100m.

Ilość miejsc dostępnych do wynajmu 12 osób .Właściciele nie wyrażają zgody na przegęszczenie ,i pobyt większej ilości

osób pod rygorem zerwania umowy najmu .

Koszty dodatkowe opłaty licznikowe za media prąd i woda plus końcowe sprzątanie 150 zł/dom

Wynajmy tylko tygodniowe od soboty do soboty.

Okresy wynajmu czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień.

Ceny wynajmu czerwiec, wrzesień - od 30 zł/doba od osoby

Ceny wynajmu lipiec, sierpień - od 50 zł / doba od osobyW Lubiatowie obowiązuje opłata klimatyczna 1,50 zł/osoba za dobę.Można zabrać psa lub kota cena 60 zł/tydzień.

Warunki do wynajmu - należy ze sobą zabrać powleczenie na pościel.!!!!!

Rezerwacja i wpłata zaliczki 30% do umowy najmu.

Więcej szczegółów na naszej stronie www.wczasy-lubiatowo.pl


DOM WYDMOWA 16/2

Oferujemy na wczasy w Lubiatowie komfortowy murowany parterowy dom letniskowy do pobytu na 4 osoby - o powierzchni 64 m² położony na ogrodzonej

posiadłości letniskowej 8500 m². Dom przeznaczony do pobytu 4 osób . W Lubiatowie nasz dom jest położony najbliżej do plaży. Domek jest ogrodzony, a w pobliżu znajdują się inne domki letniskowe.

Na terenie jest wspólny plac zabaw dla dzieci piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki.

Dom posiada, Dwa pokoje sypialnie 2 osobowe z pojedynczymi łóżkami 90*200. a Dwa przejściowe pokoje posiadają wersalki - plus szafy .

Salon, + kuchnię z jadalnią, łazienkę. Dom letniskowy wyposażony jest w telewizor TV - Sat, kuchenkę elektryczną, mikrofalę, komplet naczyń, toster, czajnik elektryczny i lodówkę z zamrażarką. Termin wynajmu jeden tydzień, rozpoczyna się w sobotę od godziny 16.00, a kończy w sobotę o godzinie 10.00. Do morza 900 - 1100m.

Dom przeznaczony na pobyt 4 osób.Właściciele nie wyrażają zgody na przegęszczenie ,i pobyt większej ilości

osób pod rygorem zerwania umowy najmu .


Zapraszamy od czerwca do października. tel. 506 - 159 - 111 lub, 506 - 159 - 113

Poczta e, mail - [email protected]


Ceny wynajmu czerwiec, wrzesień -od 30 zł/doba od osoby

Ceny wynajmu lipiec, sierpień od 50 zł / doba od osoby


Koszty dodatkowe opłaty licznikowe woda, prąd plus końcowe sprzątanie 80 zł/dom.

Domek ogrodzony można zabrać ze sobą psa lub .kota .

Pies lub kot kosztuje 60 zł/tydzień.


Warunki najmu - zabieramy ze sobą powleczenie na pościel.

Obowiązuje opłata klimatyczna. 1,50 zł/doba

Więcej szczegółów na naszej stronie www.wczasy-lubiatowo.pl

DOM WYDMOWA 16/3

Oferujemy na wczasy w Lubiatowie ul. Wydmowa 16 /3 komfortowy domek letniskowy przeznaczony do wynajmu na 4 osoby - drewniany podwójnie ocieplany o powierzchni 48 m² położony na ogrodzonej posiadłości letniskowej 8500 m². Domek jest ogrodzony o w obok znajdują się inne domki letniskowe. Nasz dom znajduje się najbliżej morza i plaży. Na terenie jest wspólny plac zabaw dla dzieci piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki.


Dom posiada, Parter dwie 2 osobowe, wersalki, , kuchnia z jadalnią, łazienkę. Piętro trzy pojedyncze łóżka. Dom letniskowy wyposażony jest w telewizor TV - Sat, kuchenkę elektryczną, mikrofalę, komplet naczyń, toster, czajnik elektryczny i lodówkę z zamrażarką.

Teren posesji działki z domkiem samodzielnie odgrodzony, można zabrać psa.lub kota .

Cena pobytu psa lub kota 60 zł / tydzień.

Dom przeznaczony do wynajmu dla czterech osób. Właściciele nie wyrażają zgody na przegęszczenie ,i pobyt większej ilości osób pod rygorem zerwania umowy najmu

W Lubiatowie obowiązuje opłata klimatyczna 1,50 zł za osobę.

Okresy wynajmu tylko tygodniowe.

Termin wynajmu rozpoczyna się w sobotę od godziny 16.00, a kończy w sobotę o godzinie 10.00.


Zapraszamy od czerwca do września.


Ceny wynajmu czerwiec, wrzesień -od 30 zł/doba od osoby

Ceny wynajmu lipiec, sierpień od 50 zł / doba od osoby

Więcej szczegółów na naszej stronie www.wczasy-lubiatowo.plKoszty dodatkowe opłaty licznikowe za prąd plus końcowe sprzątanie 70 zł.

Umowa najmu i rezerwacja wpłata 30% zaliczki.

Warunki do wynajmu - powleczenie na pościel należy zabrać ze sobą.

DOM WCZASOWA 20

Oferujemy na wczasy w Lubiatowie komfortowy duży dom letniskowy - murowany o powierzchni 220 m² przeznaczony do pobytu na 12 osób, na ogrodzonej działce 720 m². Dom nasz jest położony najbliżej morza w porównaniu z innymi domami w tej miejscowości. Panuje tu cisza i spokój.


Dom posiada - 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z kominkiem, kuchnię, z jadalnią oraz domek grilowy. Parter to kuchnia, salon z kominkiem, łazienka i dwie sypialnie. Jedna z łóżkami pojedynczymi wymiary 90*200 i jedna z łóżkiem 140*200. , Piętro to 2 sypialnie 4 osobowe z pojedynczymi łóżkami o wymiarach 90*200, i dwie duże łazienki. . Dom Letniskowy wyposażony jest w telewizor TV - Sat, kuchenkę elektryczną, mikrofalę, toster, czajnik elektryczny, komplet naczyń i dwie duże lodówki z zamrażalnikiem.

Tel. 506 - 159 - 111, lub 506 - 159 - 113 e - [email protected]


Termin wynajmu - 1 tydzień, rozpoczyna się w sobotę od godz. 16.00 a kończy w sobotę o godzinie 10.00. Do morza 900 - 1100m. Ilość miejsc 12 osób.

Zapraszamy od czerwca do października. Koszty dodatkowe opłaty licznikowe prąd, woda.

Końcowe sprzątanie 120 zł/dom.

W Lubiatowie obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości 1,50 zł /osoba za dobę.

Okresy wynajmu czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień.

Ceny wynajmu czerwiec, wrzesień -od 30 zł/doba od osoby

Ceny wynajmu lipiec, sierpień od 50 zł / doba od osoby


Rezerwacja i zaliczka 30% do umowy najmu.

Dom ogrodzony można zabrać ze sobą psa lub kota . Cena 60 zł/tydzień.

Warunki najmu - zabieramy ze sobą powleczenie na pościel.!!!!!!

Więcej szczegółów na naszej stronie www.wczasy-lubiatowo.pl

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 05 lipiec 2017 roku | Ostatnia modyfikacja: 09 sierpień 2018 roku
Wyświetleń: 3692

Brak ofert specjalnych.
Lubiatowo wieś położona w gminie Choczewo, połozona w odległości około 1 km od lini brzegowej Bałtyku, 19 km od Łeby. Nasz dom jest położony przy lesi Zobacz

Domki letniskowe - Posejd…

Lubiatowo

od 30 PLN