Menu

FULINOWO Pokoje Apartamenty Kuźnica

Helska 51, 84-130 Kuźnica

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 60 zł do 80 zł

Ilość miejsc noclegowych: 17

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet

Odległości:

  • Odległość do centrum: 400 m
  • Odległość do morza: 80 m

Przed wysłaniem zapytania dotyczącego pobytu prosimy o weryfikację wolnych terminów w kalendarzu na stronie internetowej fulinowo.pl

Fulinowo to wyjątkowy dom, w którym czekają na Państwa przytulne wakacyjne pokoje. Samotnie lub w parze, z rodziną i przyjaciółmi. Przez cały rok. Fulinowo powstało w Kuźnicy – magicznej miejscowości na Półwyspie Helskim, którą omijają tłumy rozbrykanych wczasowiczów, hordy plażowiczów i hałas typowych polskich letnisk. Fulinowo to mały domek nad brzegiem Bałtyku, w którym chcemy żebyście byli szczęśliwi.

Fulinowe apartamenty są w pełni wyposażone, z myślą o tym aby Państwa pobyt był jak najprzyjemniejszy. Każdy pokój jest w pełni umeblowany, każdy ma osobną łazienkę, telewizor z platformą satelitarną (na rzadkie deszczowe dni), znajdziecie tam Państwo pościel, parawan plażowy, gry planszowe. Kuchnia czeka na Państwa kulinarne występy. Mamy też w Fulinowie kameralne podwórko z dużym stołem oraz altaną do dyspozycji gości.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela
Brak ofert specjalnych.

Fulinowo to wyjątkowy dom, w którym czekają na Państwa przytulne wakacyjne pokoje. Samotnie lub w parze, z rodziną i przyjaciółmi. Przez cały rok!

Zobacz

FULINOWO Pokoje Apartamen…

Kuźnica

od 60 PLN