Menu

Chata "Korbielów"

ul. Widokowa 3, 34-335 Korbielów

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 250 zł


Oferujemy Państwu wynajęcie nowego domu drewnianego położonego w Korbielowie Górnym na zboczu góry Beskidu Korbielowskiego (Weska) 955m n.p.m. z widokiem na Pilsko oraz przepiękną panoramą na Dolinę Żywiecką i Beskid Wysoki. Domek leży przy szlaku żółtym Pilsko-Głowny Szlak Beskidzki.

Nasza chata to malowniczo położony dom całoroczny (przeznaczony jest dla 9 osób) wykonany w całości z drzewa jodłowego oraz modrzewiowego, jest to idealne miejsce dla ludzi pragnących odpocząć od zgiełku i trosk życia codziennego. Miejsca tak przepięknego nie da się opisać trzeba przyjechać i samemu to zobaczyć.

W domu znajdują sie 3 sypialnie u góry (1 sypialnia 2-os. 2 sypialnia 2-os. 3 sypialnia 5-os.), na dole salon z kominkiem i TV, kuchnia w pełni wyposażona,łazienka z kabiną i WC, wiatrołap i przepiękny taras modrzewiowy i grill. Wi-fi bezprzewodowy internet. Kominek. Przy domu miejsca na ognisko, grill, parking.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Oferujemy Państwu wynajęcie nowego domu drewnianego położonego w Korbielowie Górnym na zboczu góry Beskidu Korbielowskiego

Zobacz

Chata "Korbielów"

Korbielów

od 250 PLN