Menu

Letnisko Arkadia

Kopań 59 A, 76-150 Kopań

Cena: od 35 zł

Ilość miejsc noclegowych: 5+2


Udogodnienia obiektu:

 • grill
 • internet
 • parking
 • plac zabaw

Dostępne rodzaje obiektów:

Domek 5 osobowy
Cena od: 30.00 zł za osobę/dobę
zobacz szczegóły

Ilość: 14

Wyposażenie:

 • balkon/taras
 • lodówka
 • czajnik elektryczny
 • sprzęt plażowy
 • Internet
 • kuchenka
 • prysznic
 • tv
 • możliwość dostawki
schowaj szczegóły

Odległości:

 • Odległość do morza: 80 m
 • Odległość do centrum: 2000 m
 • Odległość do jeziora: 80 m
 • Odległość do lasu: 80 m

Letnisko Arkadia to zespół domków letniskowych, położonych w miejscowości Kopań obok Darłowa w malowniczym zakątku nad Bałtykiem.

Nasz Ośrodek zlokalizowany jest na dwóch działkach i które znajdują się odpowiednio 80 i 150 metrów od wejścia na plażę i bardzo blisko Jeziora Kopań.

Okolica jest niezwykle malownicza. Nasi goście mogą korzystać wielu kilometrów pustych i urokliwych plaż, na których wciąż można znaleźć bursztyny.

Pomiędzy plażą a Jeziorem Kopań wiedzie przez nadmorski wał 15 km trasa spacerowo-rowerowa - szlak R10 - Darłówko - Jarosławiec.

Jeżeli Państwo potrzebujecie fakturę - a zadatek wpłacony jest w miesiącach wcześniejszych niż miesiąc pobytu - prosimy to zgłaszać w momencie wpłaty zadatku, abyśmy mogli wystawić fakturę zaliczkową.

W każdym domku znajdziecie Państwo dwie sypialnie – w tym jedną z małżeńskim łóżkiem oraz drugą z piętrowym łóżkiem (miejsce do spania dla jednej osoby na górnym poziomie oraz podwójne łóżko na dole), salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i wc. Każdy z naszych domków przyjmie po 5 osób z możliwością dostawki za dodatkową opłatą dla dwóch osób. Kuchnia posiada wszystkie niezbędne urządzenia i naczynia. W salonie znajduje się telewizor, rozkładany wypoczynek z funkcją spania, stolik kawowy oraz stół pozwalający na wspólne spożywanie posiłków. Zwolennicy spędzania każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu mogą korzystać z wygodnych ław stołowych znajdujących się na tarasie. W domkach dostępne są również leżaki oraz parawan. 

Na terenie ośrodka goście mogą korzystać z:

* 3 stanowisk do grilla zlokalizowanych w obu ośrodkach

* szybkiego Internetu WIFI.

* bezpłatnego parkingu (uwaga - na jeden domek przypada tylko jedno miejsce parkingowe)

* Letnisko Arkadia jest terenem zamkniętym, ogrodzonym, monitorowanym i chronionym przez Agencję Ochrony.

* Z myślą o dzieciach urządziliśmy dwa piaszczyste place zabaw, trampoliny, bujaki, huśtawki i urządzenia sportowe turnball.

Sąsiadujące z Kopaniem Darłowo i Darłowka Wschodnie i Zachodnie posiadają niezliczoną ilość barów, restauracji, cukierni i innych jadłodajni. W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Bar u Zuzi i Grzesia. W Barze można zjeść domowe obiady (oferta zawiera również również pozycje dla alergików). Rano można tu kupic świeże pieczywo. W samym Kopaniu są dwa sklepy spożywcze.

Każdego dnia o 8:30 koło naszego ośrodka zatrzymuje się sklep na kołach, gdzie można zaopatrzyć się w świeże produkty.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, oprócz ceny najmu domków należy uiścić opłatę klimatyczną.

Nie zapewniamy ręczników.

Pierwsza doba hotelowa zaczyna się o 15.00. Ostatnia doba hotelowa kończy się o 10.00.


Okolica

Kopań - (do 1945 niem. Kopahn) to malownicza wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Darłowo. Według danych z 28 września 2009 roku wieś miała 130 stałych mieszkańców. Miejscowość ma nazwę o słowiańskim pochodzeniu, która oznacza pagórek albo wzgórze. Kopań leży na morenowym wzniesieniu z daleko sięgającą perspektywą widokową na Jezioro Kopań oraz Morze Bałtyckie. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego Letniska biegnie nowo wybudowana, kilkunastokilometrowa, nadmorska trasa rowerowa. Dwa kilometry od Letniska znajduje się stadnina koni u Pana Jerzego. Można skorzystać z nauki jazdy konnej, hipoterapii a także poznać zwyczaje i zasady pielęgnacji tych pięknych zwierząt.

Jezioro Kopań - jezioro przybrzeżne, bogate w ryby, będące lęgowiskiem i ostoją licznych gatunków ptactwa. Z uwagi na sztormowe wlewy wody morskiej przez suchy zwykle kanał łączący jezioro z morzem, woda w jeziorze jest lekko słona. Jezioro Kopań stanowi dobre miejsce do wędkowania oraz do uprawiania windsurfingu. Łącznie z oddzielającą go od morza, zalesioną mierzeją projektowane jest do objęcia ochroną, jako obszar Natura 2000. Powierzchnia zwierciadła wody według różnych źródeł wynosi ok 789 ha. Zwierciadło wody położone jest na wysokości 0,1 m n.p.m. Średnia głębokość jeziora wynosi 1,9 m, natomiast głębokość maksymalna 3,9 m.

Darłowo - nadbałtycka miejscowość turystyczna położona zaledwie 5 km od Letniska Arkadia. W Darłowie poza niezliczoną ilością klimatycznych restauracyjek, barów i straganów turyści mogą zwiedzić latarnię morską, malowniczy port (oryginalna zabudowa portu rybackiego z XIX i XX wieku), historyczne poniemieckie bunkry obronne służące do zabezpieczenia nabrzeża oraz portu w Darłowie, rozsuwany most – im. Kapitana Witolda Huberta z wieżą kontrolną (jedyne takiego rodzaju urządzenie na polskim wybrzeżu, łączący Darłówko Wschodnie z Zachodnim, ale dostępny tylko dla pieszych i rowerów). Średniowieczny urbanistyczny układ Starego Miasta nadaje miasteczku dużo uroku. W odległości zaledwie 2 km od Letniska podążając utwardzoną, urokliwą drogą wzdłuż plaży drogą dotrzemy do Centrum Darłowa oraz Aqua Parku „Jan”.

Jarosławiec - to malownicza, nadbałtycka wieś rekreacyjno-wypoczynkowa i rybacka. Jest oddalona od Kopania o ok. 15 km. W Jarosławcu znajduje się nowoczesny Aqua Park, który stanowi świetną alternatywę dla wypoczynku na Bałtykiem w razie niepogody.

Dolina Charlotty - oddalona jest od Kopania o ok 40 k. Jest to przepiękny kompleks wypoczynkowy, w którym mile czas spędzą zarówno dorośli jak i dzieci. Jest to Kraina bajek dla dzieci, Fokarium, Zoo, Wodne Safari oraz dmuchańce. Można pojeździć konno, popływać łódką po jeziorze Zamełowskim. Niewątpliwą atrakcja tego miejsca jest Amfiteatr na 10 tysięcy widzów w którym koncertowały takie gwiazdy jak m.in.: Carlos Santana, Bob Dylan, Marillion czy tez Nigel Kennedy. Galerię zdjęć gwiazd, które występowały w Dolinie Charlotty można podziwiać w hotelowym hollu.

Zapraszamy do rezerwowania domków !

Numer konta do wpłat: 86 1090 1506 0000 0001 3345 9475.

Zadatek na rezerwację wynosi 30% kwoty najmu.


Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 13 kwiecień 2018 roku | Ostatnia modyfikacja: 14 lipiec 2019 roku
Wyświetleń: 24468

Brak ofert specjalnych.