Menu

Domki Nadia

Słoneczna 21, 76-113 Jezierzany

Cena: od 120 zł do 230 zł

Ilość miejsc noclegowych: 18


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do centrum: 3000 m
  • Odległość do jeziora: 400 m
  • Odległość do lasu: 2500 m

Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu w niezwykłym miejscu – w Jezierzany koło Jarosławca. Niewątpliwym atutem Jezierzan jest ich lokalizacja, która zapewnia podstawowe cechy dobrego wypoczynku – cisza i spokój.


Jezierzany bezpośrednio sąsiadują z nadmorską osadą rybacką Jarosławiec. Do szerokiej piaszczystej plaży jest około dwa i pół kilometra.


W Jezierzanach znajduje się: sklep, bar, warsztat samochodowy, restauracja oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (łódki, kajaki).


Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy nowo wybudowane piętrowe domki z najwyższym standartem o powierzchni 57m2 dla 6 osób (istnieje możliwość dostawki za dodatkową opłatą). Budując domki mieliśmy na uwadze zapewnienie Państwu spokoju, komfort i bezpieczeństwa wypoczynku z dziećmi. Działka znajduje się z dala od ruchliwej drogi, jest ogrodzona, więc nie musicie się Państwo martwić o swoje pociechy. Domki położone są 2.5 km od plaży oraz 400 m od jeziora Wicko, które jest idealnym miejscem dla wędkarzy.


Na działce znajduje się wiele atrakcji dla dzieci: plac zabaw z piaskownicą, domek „statek” z tarasem i zjeżdżalnią, 2 huśtawki (dla najmłodszych z zabezpieczeniem), trampolina, kolorowe piłki do zabawy. Dla młodzieży i dorosłych rowery, boisko do siatkówki, grill wedzarnią wraz z meblami ogrodowymi. Każdy domek ma do dyspozycji jedno miejsce parkingowe, każde następne po uzgodnieniu. W sezonie głównym proponujemy pobyty tygodniowe tzn. 7, 14-dniowe, pobyty inne niż tygodniowe oferujemy tylko w miarę wolnych miejsc, natomiast poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni


ZAPRASZAMY !!!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu w niezwykłym miejscu – w Jezierzanach. Niewątpliwym atutem Jezierzan jest ich lokalizacja, która zapewnia podstawowe cechy dobrego wypoczynku – ciszę i spokój.

Jezierzany bezpośrednio sąsiadują z nadmorską osadą rybacką Jarosławiec. Do szerokiej piaszczystej plaży jest około dwa i pół kilometra.

W Jezierzanach znajduje się: sklep, bar, warsztat samochodowy, restauracja oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (łódki, kajaki)

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy nowo wybudowane piętrowe domki o powierzchni 57 m2 dla 6 osób (istnieje możliwość dostawki za dodatkową opłatą). Budując domki mieliśmy na uwadze przede wszystkim spełnić wysokie oczekiwania naszych potencjalnych klientów. Działka znajduje się z dala od ruchliwej drogi, jest ogrodzona, więc nie musicie się Państwo martwić o swoje pociechy. Domki położone są w odległości 400 m od jeziora Wicko 2,5 km od morza i 1,3km od plaży nad jeziorem


Na działce znajduje się plac zabaw z piaskownicą dla dzieci trampolina grill z wedzarnia oraz rowery. W sezonie głównym proponujemy pobyty tygodniowe tzn. 7, 14-dniowe, pobyty inne niż tygodniowe oferujemy tylko w miarę wolnych miejsc, natomiast poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 15 czerwiec 2017 roku | Ostatnia modyfikacja: 23 październik 2018 roku
Wyświetleń: 3742

Brak ofert specjalnych.
CISZA SPOKÓJ DOMKI O WYSOKIM KOMFORCIE W SUPER CENIE DUŻA PRZESTRZEŃ NA DZIAŁCE TO NASZE ATUTY BY SPĘDZIĆ URLOP W NASZYCH DOMKACH ZAPRASZAMY !!! Zobacz

Domki Nadia

Jezierzany

od 120 PLN