Menu

Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP

Lorentowicza 6, 87-720 Ciechocinek

Cena: od 89 zł do 200 zł

Ilość miejsc noclegowych: 300


Udogodnienia obiektu:

  • basen
  • internet
  • kawiarnia
  • parking
  • restauracja
  • sala konferencyjna
  • siłownia
  • solarium
  • udogodnienia dla niepełnosprawnych

Prawdopodobnie najlepiej oceniane sanatorium w Polsce. Domowa atmosfera i przyjaźni ludzie. Duża baza zabiegowa, kawiarnia z dancingiem i piękny ogród!

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.znpciechocinek.pl, na której na bieżąco ukazują się oferty LAST MINUTE i inne promocje :)

Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP znajduje się w centrum cichej i spokojnej części Uzdrowiska na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Lorentowicza. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną skorzystać z zabiegów leczniczych a przy tym spędzić miło i przyjemnie czas wypoczynku.

 Posiadamy ponad 50 letnią tradycję w lecznictwie uzdrowiskowym i rehabilitacji. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę zabiegów leczniczych wykonywanych we własnej bazie zabiegowej. Opiekę medyczną roztoczy nad Państwem fachowy zespół lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów, który pomoże Państwu wrócić do zdrowia.

 Organizujemy następujące formy leczenia: turnusy lecznicze 14-dniowe, leczenie sanatoryjne 21-dniowe oraz 28-dniowe.

 Świadczymy usługi leczenia w zakresie: narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, nerwowego oraz przewlekłych chorób śluzówki.

Proponujemy około 48 zabiegów, w tym: masaże, zabiegi w oparciu o surowce mineralne, hydroterapię, fizykoterapię, kinezyterapię oraz inhalacje.

 Zapewniamy smaczne i urozmaicone posiłki.  Dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3- i 4-osobowymi oraz apartamentami. Pokoje wyposażone są w telewizory, telefony i czajniki, apartamenty również w lodówki. Posiadamy także: basen solankowy, mini tężnie solankową, siłownię (również zewnętrzną), ścieżkę zdrowia, korty tenisowe, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, bibliotekę, salę konferencyjną, parking niestrzeżony płatny, kawiarnię i ogródek letni oraz piękny ogród z oczkiem wodnym.

 Organizujemy wycieczki piesze po Ciechocinku oraz wycieczki autokarowe (Toruń, Licheń, Nieszawa), spacery z kijkami Nordic Walking pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy! Dołożymy starań by pobyt w Sanatorium ZNP przyczynił się do poprawy zdrowia i dostarczył Państwu niezapomnianych przeżyć i wzruszeń.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.znpciechocinek.pl, na której na bieżąco ukazują się oferty LAST MINUTE.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 04 kwiecień 2018 roku | Ostatnia modyfikacja: 04 kwiecień 2018 roku
Wyświetleń: 1269

Brak ofert specjalnych.

Prawdopodobnie najlepiej oceniane sanatorium w Polsce. Domowa atmosfera i przyjaźni ludzie. Duża baza zabiegowa, kawiarnia z dancingiem i piękny ogród!

Zobacz

Sanatorium Uzdrowiskowe Z…

Ciechocinek

od 89 PLN