Dostępne pokoje

(5)

Dostępne pokoje

Pokój 2 os. z łazienką

Ilość: 22

Pokój 3 os. z łazienką

Ilość: 2

Pokój 4 os. z łazienką

Ilość: 2

Pokój 5 os. typu studio

Ilość: 4

Apartament 2 pokojowy 4 os.

Udogodnienia w obiekcie

Udogodnienia w obiekcie

dla dzieci

  • plac zabaw
  • kącik dziecięcy

informacje podstawowe

  • Szybki interenet WIFI
  • recepcja
  • parking

lokalizacja

  • przy samej plaży

pokoje

  • sprzęt plażowy
  • pokoje rodzinne
  • możliwość dostawki
  • bezpłatny internet WiFi

płatności

  • płatność w obiekcie
  • bon turystyczny

wyżywienie

  • kuchnia ogólnodostępna

zwierzęta

  • akceptujemy zwierzęta domowe

Opis obiektu

Opis obiektu

W ośrodku DUET w Międzywodziu oddajemy do Państwa dyspozycji nowe, przestronne, czyste i pachnące, jak również w pełni wyposażone pokoje gościnne. Budynek położony jest w odległości 50 m od wejścia na piękną, czystą, szeroką i strzeżoną plażę.

Na trzech kondygnacjach naszego domu znajdują się pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki, pokoje 3 i 4 osobowe oraz pokoje 5-osobowe (2+3) typu studio. Na parterze znajdują się dwie w pełni wyposażone kuchnie dostępne dla wszystkich naszych gości.

Odrębny, znajdujący się w innym budynku samodzielny dwupokojowy apartament jest przeznaczony dla grupy do 4 osób, składa się z części sypialnej z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz części dziennej z dużą rozkładaną i wygodną sofą, telewizorem i aneksem kuchennym. W apartamencie istnieje bardzo przestronna i ustawna łazienka.

Na terenie całego obiektu DUET zapewniamy bezpłatny, bezprzewodowy internet. Cały obiekt jest monitorowany i ogrodzony. Dla dzieci dostępny jest plac zabaw.

CENNIK

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz dostępnością pokoi prosimy o kontakt pod nr tel. 600 97 67 67

Odległości

Odległości

  • Morze
    150 m
  • Centrum
    200 m
  • Jezioro
    1000 m
  • Las
    300 m

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

wymeldowanie do: 10:00
zameldowanie od: 16:00
możliwość dostawki dla dziecka
dzieci do 3 lat gratis

Oceny i opinie

Oceny i opinie

Ocena obiektu
4.9 /5
Lokalizacja
Czystość
Obsługa
Zgodność z opisem
Udogodnienia

Tomek

Pobyt
09.2024
Bardzo czysty i komfortowy ośrodek. Pani właścicielka przemiła osoba, lokalizacja najlepsza jaka może być. Pozdrawiam i dziękuję za miły pobyt.

Anna Maciag

Pobyt
09.2023
Lokalizacja bardzo dobra, blisko do morza, sklepów, restauracji, piękna plaża. Czysty i przytulnie urządzony apartament. Obsługa bardzo życzliwa i sympatyczna. Strzeżony parking obok ośrodka. To co nam przeszkadzało to, w apartamencie jest niewyprofilowana podłoga pod prysznicem, woda wypływała na dalszą cześć łazienki, bardzo słaby internet, często zanikał, odgłos wiecznie kąpiącej wody na plastikowy daszek nad drzwiami wejściowymi do apartamentu. Pomimo tych mankamentów, polecam ten ośrodek.

Alicja

Pobyt
07.2022
Potwierdzam pobyt w pensjonacie od 01.07.2022 do 10.07.2022. Kożystałam wraz z mężem z pokoju dwuosobowego, piękny nowy pensjonat, bardzo miła i uprzejma właścicielka zawsze pomocna. Wszędzie blisko a przede wszystkim do plaży. Bardzo polecam Alicja

Joanna

Pobyt
07.2022
Czysto, ładnie, praktycznie przy samej plaży. Jest tu wszystko co potrzeba. Bardzo miła właścicielka. Polecamy serdecznie!

Joanna

Pobyt
06.2022
Obiekt bardzo czysty, wypozazony we wszystko co potrzebne na wczasach. Bardzo blisko do plaży i do restauracji. Polecam

Danuta

Pobyt
06.2021
Właśnie wróciliśmy z urlopu w tym pensjonacie. SUPER WYPOCZYNEK!!! Dom jest nowy, pachnący, urządzony bardzo gustownie i ze smakiem. Otoczenie w kwiatach i zieleni.Pokoje i kuchnie wyposażone w nowoczesne sprzęty i urządzenia. Plac zabaw dla milusińskich i bezpłatny przypisany do każdego pokoju parking. Parę kroków do morza, co ma duże znaczenie podczas noszenia tzw. klamotów na plażę. Wkoło sklepy, kawiarnie, restauracje, smażalnie itp. A szum morza przy większej fali pozwala na świetny sen i ukojenie nerwów. Gospodarze przemili, serdeczni i bardzo życzliwi.Świetna wakacyjna atmosfera. Polecamy wszystkim. Raz jeszcze bardzo dziękujemy, serdecznie pozdrawiamy. Do szybkiego zobaczenia. D i A

Milena

Pobyt
07.2020
Polecam pensonat :) Pokoje czyste, przestrzenne, nowocześnie urządzone w nocy słychac morze :) Idealne dla rodzin z dziećmi, par i seniorów. Bardzo blisko do morza i do centrum. Właściciele mili i uśmiechnięci :) Darmowy parking dla gości! Pozdrawiam

Anna

Pobyt
06.2020
Pensjonat nowy, blisko morza. Polecam. Właściciele mili. Wszystkie udogodnienia na miejscu.

Lokalizacja i kontakt

Mapa lokalizacji

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Zapytaj o nocleg

Spokojnie - to nie jest wiążąca rejestracja.

Kontaktujesz się bezpośrednio z właścicielem obiektu.

Dorośli: 2
Dorośli
Dzieci

Data dodania obiektu:
Ostatnia modyfikacja:

Wyświetleń: 27 730