Domki Letniskowe NEVADA dla rodzin z dziećmi

Wczasowa 9, 76-153 Darłówko

Oferty specjalne

Oferty specjalne

Wczasy rodzinne

Udogodnienia w obiekcie

Udogodnienia w obiekcie

dla dzieci

  • plac zabaw
  • atrakcje dla dzieci

higiena i bezpieczeństwo

  • pranie pościeli w temp. min. 60c
  • dezynfekcja obiektu

informacje podstawowe

  • parking
  • internet

lokalizacja

  • przy samej plaży

pokoje

  • sprzęt plażowy
  • bezpłatny internet WiFi
  • aneks kuchenny

płatności

  • płatność w obiekcie
  • bon turystyczny

rozrywka i rekreacja

  • grill

zwierzęta

  • nie akceptujemy zwierząt

Opis obiektu

Opis obiektu

Serdecznie zapraszamy do domków NEVADA w cichej części Darłówka w odległości ok. 250 m od plaży, 300 m od portu, stołówek z pełnym wyżywieniem, sklepów, barów i 400 m od parku wodnego z morską wodą, parku linowego, wypożyczalni rowerów i gokartów, ścieżki rowerowe. 

W naszej ofercie domki piętrowe, wieloosobowe, o wysokim standardzie. Domki są ekologiczne, ocieplane, wolno stojące, o powierzchni użytkowej 50 m2 + taras i balkon. 

Na parterze domku znajduje się pokój dzienny oraz łazienka. Pokój dzienny składa się z części wypoczynkowej oraz aneksu kuchennego. Aneks kuchenny wyposażony jest kuchenkę elektryczną ceramiczną, zlewozmywak, czajnik elektryczny, lodówkę i pełne wyposażenie kuchenne i stołowe. W części wypoczynkowej znajduje się dwuosobowa wersalka i tapczan, stół, stołki, dwie szafy oraz telewizor. Łazienka wyposażona jest w umywalkę z szafką, wc, kabinę natryskową z brodzikiem i sprzęt do utrzymania czystości.

Na piętro wchodzi się po schodach, gdzie znajdują się dwie zamykane sypialnie. W domkach standard w sypialni z balkonem 1 łóżko jednoosobowe i 1 dwuosobowe a w drugiej 2 łóżka jednoosobowe i szafka.

Domki komfortowe posiadają w sypialni z balkonem 1 łóżko dwuosobowe i 1 łóżko jednoosobowe oraz szafkę (możliwość wstawienia łóżeczka dziecięcego) a w drugiej 2 łóżka dwuosobowe i szafkę. W części wypoczynkowej kanapa i tapczan w aneksie dodatkowo kuchenka mikrofalowa. Na tarasie ława i ławka z drewna, meble ogrodowe i leżak.

Każdy domek posiada na wyposażeniu kompletną pościel, grzejnik elektryczny, meble ogrodowe, parawan plażowy oraz grill. Posiadamy również do wypożyczenia łóżeczka dziecięce i wanienkę do kąpieli.

Na ośrodku znajduje się plac zabaw: huśtawki, piaskownica i zjeżdżalnia z huśtawką rodzinną oraz bujaki dla małych dzieci.

Obiekt ogrodzony i ochraniany, posiada dużo zieleni i miejsca do grillowania, bezpieczny do zabaw dla małych dzieci (plac zabaw jest widoczny z tarasu każdego domku). Parkowanie samochodów bezpośrednio przy domku.

Zwierzątek nie przyjmujemy.

Cennik 2026

  • Ceny do uzgodnienia przy kontakcie telefonicznym.
  • Opłaty dodatkowe: energia 2,00 zł/kWh/wg wskazań licznika/ i miejscowe 3 zł/osoba.
  • Rezerwacja następuje po wpłacie zadatku w ciągu 3 dni roboczych od rezerwacji wstępnej.
  • Zadatek za pobyt nie podlega zwrotowi.
  • Zaplata za pobyt następuje w dniu przyjazdu łącznie z opłatą miejscową.

Numery kont do wpłat zadatków:

Urszula Basoń ING Bank Śląski S.A. 61 1050 1272 1000 0090 6515 0105

Przelew z zagranicy KOD BIC SWIFT ING B PL PW

Sylwia Pałys mBank 37 1140 2004 0000 3102 8083 9577

Przelew z zagranicy BREXPLPWMBK

Beata Balecka mBank 18 1140 2004 0000 3302 7977 4179

Przelew z zagranicy BREXPLPWMBK

Odległości

Odległości

  • Morze
    250 m
  • Centrum
    300 m
  • Jezioro
    3000 m
  • Las
    200 m

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

wymeldowanie do: 10:00
zameldowanie od: 15:00

Lokalizacja i kontakt

Mapa lokalizacji

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Zapytaj o nocleg

Spokojnie - to nie jest wiążąca rejestracja.

Kontaktujesz się bezpośrednio z właścicielem obiektu.

Dorośli: 2
Dorośli
Dzieci

Data dodania obiektu:
Ostatnia modyfikacja:

Wyświetleń: 72 408