Menu

Garden of Fun

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Władysławowo
Adres: Żeromskiego 52
Czynne: codziennie od 10:00 do 20:00
  Wstęp: płatny

Garden of Fun to nowa, wyjątkowa przestrzeń na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo, która oferuje atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Głównym punktem parku jest unikalna, podświetlana Wioska Smerfów, dostępna dla wszystkich odwiedzających, oraz dmuchany plac zabaw o powierzchni 800 m² z motywem Smerfów, który jest jedyną płatną atrakcją parku.

Zaczarowana Wioska Smerfów, z figurami postaci z popularnej bajki i pełną oprawą dźwiękową, zaprasza najmłodszych do wspaniałej zabawy. Nastrojowe, podświetlane drzewa po zmroku tworzą bajkową atmosferę. Wstęp do Wioski Smerfów jest bezpłatny.

Kolejną atrakcją jest ogromny dmuchany plac zabaw przeznaczony dla dzieci od 1 do 15 roku życia. Dla bezpieczeństwa i komfortu został podzielony na strefy według wieku i stopnia trudności. Znajdują się tam liczne zjeżdżalnie, tory przeszkód, labirynty, basen z kulkami i wiele innych atrakcji.

Garden of Fun wraz z COS Cetniewo organizują również Smerfastyczne Dni Sportu - sportowe animacje dla dzieci i młodzieży odbywające się w każdą sobotę lipca i sierpnia w godzinach 13:00-18:00. Każde zajęcia oferują możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w innej dyscyplinie sportowej i spędzenia aktywnie czasu. Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny.

Praktyczne informacje:

Dmuchany Park Rozrywki Garden of Fun jest otwarty codziennie od 10:00 do 20:00.

Park znajduje się na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo we Władysławowie przy ul. Żeromskiego 52. Wejście do Garden of Fun możliwe jest zarówno od strony plaży (wejście nr 10), jak i od ul. Sportowej.

Bilety na dmuchany plac zabaw są dostępne w kasach na terenie parku oraz online.


Galeria zdjęć:


Zobacz lokalizację na mapie: