Menu

Jump City Gdynia

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Gdynia
Adres: Tadeusza Wendy 7/9
  Wstęp: płatny

Jump City w Gdyni to nie lada atrakcja dla miłośników aktywnego spędzania czasu: to największy w Europie Park Trampolin - znajduje się ich tu ponad 140!

 

Cała hala podzielona jest na 6 różnych stref trampolin (Arena Główna, BASEN Z GĄBKAMI, TRAMPOLINY Z KOSZAMI, DODGEBALL ARENA, ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE, TRAMPOLINY SPORTOWE), spośród których każdy znajdzie coś dla siebie - w zależności od umiejętności, stopnia zaawansowania:

 

ARENA GŁÓWNA to największy zestaw trampolin, na którym może skakać jednocześnie 25 osób.

 

BASEN Z GĄBKAMI stanowi ulubioną atrakcję większości odwiedzających, daje możliwość bezpiecznego trenowania skomplikowanych ewolucji, oraz niesamowitą zabawę w budowanie piramid i zamków dla najmłodszych.

 

TRAMPOLINY Z KOSZAMI to trzy ścieżki akrobatyczne, na końcu których wykonać można efektowny wsad do kosza. Popularne jest również trafianie z odległości lub rzut z saltem.

 

DODGEBALL ARENA - arena grupowych zmagań w popularnego zbijaka

 

ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE to trampoliny do ćwiczeń i ewolucji wymagających więcej przestrzeni. W sam raz do wykonywania sekwencji tricków.

 

TRAMPOLINY SPORTOWE - dla zaawansowanych. To trampoliny zapewniające loty na nieosiągalnych dotąd wysokościach i maksimum doznań.

 

 

Obowiązują bilety, 30, 60, 90, 120-minutowe.

Cennik (bilet normalny)
- 30 minut: 25 zł
- 60 minut: 30 zł
- 90 minut: 40 zł
- 120 minut: 50 zł

 

Otwarte cały tydzień, od 10:00 do 22:00.

 

Park Trampolin JUMPCITY
ul. Tadeusza Wendy 7/9
81-341, Gdynia
tel: 58 380 07 70


Zobacz lokalizację na mapie: