Park Rozrywki na Równicy - atrakcje turystyczne Ustroń - e-wczasy.pl

Menu

Park Rozrywki na Równicy

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Ustroń

Równica to jedna z najbardziej popularnych gór Beskidu Śląskiego. Łatwo do niej dotrzeć z kilku powodów. Po pierwsze, leży w obrębie Ustronia, a do miasta tego z powodzeniem dojechać można zarówno autobusem, jak i pociągiem. Po drugie, da się wjechać na sam szczyt Równicy także samochodem, dlatego jeśli nawet ktoś nie ma wystarczająco dobrej kondycji, by górę zdobyć o własnych siłach, zawsze może zdecydować się na wjechanie na nią.

Z Równicy roztacza się piękny widok nie tylko na Beskid Śląski, ale też na inne okoliczne pasma – gór czeskich, a także na polski Beskid Mały i Żywiecki. Widoki to jednak nie wszystko. Na Równicy można się też dobrze bawić – wszystko dzięki dużemu i pełnemu atrakcji Parkowi Rozrywki.

Zdecydowanie najbardziej uwagę przyciąga kino 4D. To jednak nie wszystko. Na Równicy można również skorzystać z takich atrakcji jak: Bungee, Byk Rodeo czy basen z rowerami wodnymi. Najmłodszym spodoba się bezdyskusyjnie Karuzela Wiedeńska oraz tak zwane Dmuchańce, natomiast nieco starsi sięgną gwiazd w Planetarium. Ceny poszczególnych rozrywek wahają się między 5 zł a 16 zł, grupy zorganizowane otrzymują natomiast zniżki. Park czynny jest przez cały rok. Jeśli komuś się w nim spodoba tak bardzo, że chciałby zostać jeden dzień dłużej, może to zrobić z powodzeniem. Równica pochwalić się może rozbudowaną infrastrukturą turystyczną, dlatego każdy znajdzie w pobliżu nocleg.

 

ul. Równica 20, Ustroń
infoPark: 604 896 441


Zobacz lokalizację na mapie:

MAJÓWKA ! Pakiety od 160 zł/os. Wypocznij na MAZURACH z całą rodziną! Im więcej dzieci - tym większy rabat! Dzieci 5%-10%-15% Zobacz

Ośrodek Wczasowy HELENA

Ośrodek Wczasowy HELENA

Kruklanki

od 60 PLN

Zobacz

Domek bez sąsiadów, bez dopłat, ze sprzętem wodnym(łódka z silnikiem katamaran itp) w cenie, 50m do jeziora ze strefą ciszy.

Zobacz

Domek nad jeziorem na Wzg…

Nasz Ośrodek Willa Piotr mieści się w bardzo atrakcyjnym miejscu, łatwy dojazd, duży parking, plac zabaw przy Ośrodku, boiska sportowe sztucznie oświetlone

Zobacz

Ośrodek Rekreacyjno Wypoc…