Menu

Aquapark w Zakopanem

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Zakopane
Adres: Jagiellońska 31
  Wstęp: płatny

Aqua Park Zakopane jest miejscem, w którym moc atrakcji znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Jeśli ktoś jest zmęczony codziennymi długimi górskimi wycieczkami, z powodzeniem ukojenia i odprężenia szukać może właśnie w wodzie. Nie tylko na pływalni czy też na zjeżdżalniach do niej prowadzących, ale też w innych miejscach, takich jak jacuzzi, basen termalny, sauna, „mokry bar” (a więc taki, z którego nie wychodzi się całkowicie z wody po to, żeby móc się napić na przykład kawy). Dobrym wykorzystaniem przerwy między jedną kąpielą a drugą może być również pójście do kręgielni, która również znajduje się na terenie obiektu. Możliwości jest wiele, dlatego wejście do parku wodnego często równa się spędzeniu w nim całego dnia.


Aqua Park Zakopane położony jest niedaleko od centrum miasta, na południowy wschód od dworca PKP, łatwo więc do niego dotrzeć – z powodzeniem da się to zrobić na piechotę. Bilety kupić można w różnych konfiguracjach (np. na pływalnię i na baseny termalne, tylko na pływalnię, godzinne, dwugodzinne, całodniowe etc.), dlatego najwygodniej jest samodzielnie wybrać najbardziej interesującą nas ofertę. Jeśli natomiast ktoś w Zakopanem przebywa dłużej albo ma możliwość częstego przyjeżdżania do tej miejscowości, może zastanowić się nad kupnem karnetu „all inclusive”, który ważny jest aż przez rok od momentu jego wydania.


Zobacz lokalizację na mapie:


Wszystkie pokoje są z aneksem kuchennym. 250m do pięknej, szerokiej i nieprzeludnionej plaży, darmowy parking, duży plac zabaw dla dzieci. . Zobacz

Magnolia Apartamenty / Do…

Dźwirzyno

od 50 PLN

Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej atrakcyjnie położonego pensjonatu w urokliwej miejscowości Morzyczyn nad jeziorem Miedwie.

Zobacz

Pensjonat Miedwie

Morzyczyn

od 100 PLN

RABAT 50% taniej !! WRZESIEŃ 2017.DOMKI LETNISKOWE 250m od morza, cisza, spokój, las. INTERNET bezprzewodowy WiFi do Państwa dyspozycji i wiele.. Zobacz

NawaraPARK - NOWE Domki z…

Pobierowo

od 30 PLN