Menu

Aquapark w Zakopanem

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Zakopane
Adres: Jagiellońska 31
  Wstęp: płatny

Aqua Park Zakopane jest miejscem, w którym moc atrakcji znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Jeśli ktoś jest zmęczony codziennymi długimi górskimi wycieczkami, z powodzeniem ukojenia i odprężenia szukać może właśnie w wodzie. Nie tylko na pływalni czy też na zjeżdżalniach do niej prowadzących, ale też w innych miejscach, takich jak jacuzzi, basen termalny, sauna, „mokry bar” (a więc taki, z którego nie wychodzi się całkowicie z wody po to, żeby móc się napić na przykład kawy). Dobrym wykorzystaniem przerwy między jedną kąpielą a drugą może być również pójście do kręgielni, która również znajduje się na terenie obiektu. Możliwości jest wiele, dlatego wejście do parku wodnego często równa się spędzeniu w nim całego dnia.


Aqua Park Zakopane położony jest niedaleko od centrum miasta, na południowy wschód od dworca PKP, łatwo więc do niego dotrzeć – z powodzeniem da się to zrobić na piechotę. Bilety kupić można w różnych konfiguracjach (np. na pływalnię i na baseny termalne, tylko na pływalnię, godzinne, dwugodzinne, całodniowe etc.), dlatego najwygodniej jest samodzielnie wybrać najbardziej interesującą nas ofertę. Jeśli natomiast ktoś w Zakopanem przebywa dłużej albo ma możliwość częstego przyjeżdżania do tej miejscowości, może zastanowić się nad kupnem karnetu „all inclusive”, który ważny jest aż przez rok od momentu jego wydania.


Zobacz lokalizację na mapie:


EKOTURYSTYKA NAD SZMARAGDOWĄ ZATOKĄ położona jest nad czystym Jeziorem Bytyń Wielki na Pojezierzu Wałeckim. Cisza, spokój, ogród, przestrzeń i lasy.

Zobacz

Ekoturystyka Nad Szmaragd…

Nakielno

od 200 PLN

Zapraszamy do Białego Dunajca, do Willi FLORYNKA. Oferujemy komfortowo urządzone pokoje oraz miejsca relaxu. Gwarantujemy wysoki standard usług.

Zobacz

Willa Florynka

Biały Dunajec

od 30 PLN

LAST MINUTE – 5 – 12 sierpnia – 210 zł za dobę domek 6-osobowy ! ! !

NOWE Domki letniskowe 700 m od morza, cisza, spokój, teren 5000 m2, p Zobacz

Nowe domki KRAKUS - Rusin…

Rusinowo

od 100 PLN