Menu

Nordic Walking w Gdyni

Rodzaj atrakcji: Wydarzenia
Miejscowość: Gdynia
  Wstęp: bezpłatny

Jesteś w Trójmieście i masz ochotę spędzić czas nieco inaczej, przy okazji dbając o swoje zdrowie i kondycję? Weź udział w darmowych zajęciach z Nordic Walking w Gdyni!

Nigdy nie jest za późno na przygodę z Nordic Walking. Można ją zacząć w każdej chwili. Te zajęcia to wyśmienita okazja do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i zawarcia nowych znajomości.
 
Warto zaznaczyć, że spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 19:00 przed Contrast Cafe w Gdyni. Każdy jest mile widziany! Wystarczy tylko wyjść z domu i stawić się punktualnie na zbiórkę. Jeśli to Twoje pierwsze postkanie z Nordic Walking, nie muszisz się przejmować. Brak kijków to nie problemem. Dla uczestników możliwość darmowego korzystania z wypożyczalni kijków.

Początkujący uczestnicy moga liczyć na pomoc profesjonalnych instruktorów Nordic Walking. Doświadczeni kijkarze mają możliwość szlifowania techniki. Dodatkowo po każdych zajęciach, wszyscy uczesnitcy moga liczyć na darmową herbatę w Contrast Cafe.

Warto zapamietać:
Każda Środa, godzina: 19.00
Bulwar Nadmorski im. Feliksa NowowiejskiegoZobacz lokalizację na mapie:

Domki 8 os położone nad samym jeziorem z widokiem na górę Żar. Do wyłącznej dyspozycji gości molo z leżakami i rowerkami wodnymi!

Zobacz

Domki nad jeziorem Lord

Domki nad jeziorem Lord

Międzybrodzie Bialskie

od 40 PLN

Zobacz

Domki nad Rozlewiskiem Rega to malowniczo położona posiadłość nad pięknym jeziorem we wsi Barkowo – Zachodniopomorskie.

Zobacz

Domki nad Rozlewiskiem

Domki nad Rozlewiskiem

Barkowo

od 150 PLN

Zobacz

SEZON 2018 JUŻ DOSTĘPNY ! ZAPRASZAMY !

NOWE Domki letniskowe 700 m od morza, cisza, spokój, teren 5000 m2, p

Zobacz

Nowe domki KRAKUS - Rusin…

Nowe domki KRAKUS - Rusinowo

Rusinowo

od 130 PLN

Zobacz