Menu

Nordic Walking w Gdyni

Rodzaj atrakcji: Wydarzenia
Miejscowość: Gdynia
  Wstęp: bezpłatny

Jesteś w Trójmieście i masz ochotę spędzić czas nieco inaczej, przy okazji dbając o swoje zdrowie i kondycję? Weź udział w darmowych zajęciach z Nordic Walking w Gdyni!

Nigdy nie jest za późno na przygodę z Nordic Walking. Można ją zacząć w każdej chwili. Te zajęcia to wyśmienita okazja do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i zawarcia nowych znajomości.
 
Warto zaznaczyć, że spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 19:00 przed Contrast Cafe w Gdyni. Każdy jest mile widziany! Wystarczy tylko wyjść z domu i stawić się punktualnie na zbiórkę. Jeśli to Twoje pierwsze postkanie z Nordic Walking, nie muszisz się przejmować. Brak kijków to nie problemem. Dla uczestników możliwość darmowego korzystania z wypożyczalni kijków.

Początkujący uczestnicy moga liczyć na pomoc profesjonalnych instruktorów Nordic Walking. Doświadczeni kijkarze mają możliwość szlifowania techniki. Dodatkowo po każdych zajęciach, wszyscy uczesnitcy moga liczyć na darmową herbatę w Contrast Cafe.

Warto zapamietać:
Każda Środa, godzina: 19.00
Bulwar Nadmorski im. Feliksa NowowiejskiegoZobacz lokalizację na mapie:


Oferujemy nocleg w pokojach 2- i 4-osobowych z łazienkami oraz apartamencie 2-pokojowym przeznaczonym dla maksimum 5 osób.

Zobacz

Willa Górski Widok

Polanica-Zdrój

od 35 PLN

W centrum Serocka nad samym Jeziorem Zegrzyńskim czeka na Was Willa Żaba. Idealna dla rodzin z dziećmi oraz aktywnie wypoczywających osób

Zobacz

Willa Żaba

Serock

od 266 PLN

Ośrodek znajduje się w Dźwirzynie (12 km od Kołobrzegu i położony jest 70 metrów od morskiej plaży - na wydmach

Zobacz

O.W. CENARO-TUR

Dźwirzyno

od 40 PLN