Menu

Nordic Walking w Gdyni

Rodzaj atrakcji: Wydarzenia
Miejscowość: Gdynia
  Wstęp: bezpłatny

Jesteś w Trójmieście i masz ochotę spędzić czas nieco inaczej, przy okazji dbając o swoje zdrowie i kondycję? Weź udział w darmowych zajęciach z Nordic Walking w Gdyni!

Nigdy nie jest za późno na przygodę z Nordic Walking. Można ją zacząć w każdej chwili. Te zajęcia to wyśmienita okazja do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i zawarcia nowych znajomości.
 
Warto zaznaczyć, że spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 19:00 przed Contrast Cafe w Gdyni. Każdy jest mile widziany! Wystarczy tylko wyjść z domu i stawić się punktualnie na zbiórkę. Jeśli to Twoje pierwsze postkanie z Nordic Walking, nie muszisz się przejmować. Brak kijków to nie problemem. Dla uczestników możliwość darmowego korzystania z wypożyczalni kijków.

Początkujący uczestnicy moga liczyć na pomoc profesjonalnych instruktorów Nordic Walking. Doświadczeni kijkarze mają możliwość szlifowania techniki. Dodatkowo po każdych zajęciach, wszyscy uczesnitcy moga liczyć na darmową herbatę w Contrast Cafe.

Warto zapamietać:
Każda Środa, godzina: 19.00
Bulwar Nadmorski im. Feliksa NowowiejskiegoZobacz lokalizację na mapie:


MORSKIE CHATY to cztery komfortowe domki, położone w spokojnej okolicy miasteczka letniskowego Rowy. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek! Zobacz

MORSKIE CHATY

Rowy

od 0 PLN

Malowniczo położony dom w środku lasu (Wierzchucice) nad jeziorem Ińsko (za wyspą Sołtysią). Całoroczny - ogrzewanie i kominek. Miejsce do wypoczynku dla rodziny i przyjaciół. Również miłe miejsce na wypoczynek dla dwojga. Polecamy d Zobacz

CAŁOROCZNY DOMEK NAD JEZI…

Ińsko

od 300 PLN

KWIECIEŃ,MAJ,CZERWIEC OD 80 ZŁ Całoroczne ekologiczne domki z klimatem, dla 2-8 osób, spokojna okolica, blisko morza

Zobacz

Całoroczne domki letnisko…

Dąbki

od 25 PLN