Menu

Noclegi Uniejów

I okolice:

Znaleziono 12 ofert noclegowych w Uniejowie i okolicy.

Uniejów - noclegi, pokoje


Uniejów to miasto leżące w województwie łódzkim. Uniejów słynie przede wszystkim z term wodnych. To właśnie w Uniejowie powstało pierwsze w Polsce uzdrowisko termalne. Okazuje się, że woda wydobywana z głębokości 2 km oddziałuje pozytywnie na organizm człowieka! Termy zostały zaprojektowane tak, by spełniały oczekiwania zarówno dużych, jak i małych.

 

Będąc w Uniejowie, warto poznać również historię tego miejsca. Na ul. Zamkowej znajduje się zamek - to budowa pochodząca z XIV wieku. Aktualnie zamek pełni funkcję restauracji oraz hotelu, natomiast wieża widokowa przeznaczona jest dla zwiedzających.

 

Jesteś fanatykiem indiańskiej kultury? A może nigdy nie miałeś okazji zobaczyć słynnego namiotu tipi…? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź Uniejów! Władze miasta dbają o wymiar kulturalny Uniejowa, dlatego co roku wiosną organizują Festiwal Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej.

 

Nocleg w Uniejowie - gdzie?

 

Zapoznaj się z ofertą noclegową Uniejowa już teraz. Zarezerwuj pokój w wybranym terminie i korzystaj z atrakcji Uniejowa! Najpopularniejsze rodzaje noclegów w Uniejowie to kwatery w domach gościnnych, willach oraz małych Pensjonatach. Z nami zarezerwujesz nocleg taniej - bezpośrednio u właścicieli.

oddalone od Uniejów: 14 km
Zoo Safari Borysew