Menu

Całoroczny tor saneczkowy

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość:

Jeździć na sankach lubi chyba każdy – taki zjazd gwarantuje przednią zabawę i mnóstwo pozytywnych emocji. Jeśli więc jest tak przyjemnie, dlaczego czekać do zimy? Są takie tory saneczkowe, które funkcjonują nieprzerwanie przez cały rok! Jednym z nich jest „Stok Dębowca” zlokalizowany w Bielsku-Białej na Słonecznej Polanie u podnóża Szyndzielni. Łatwo do niego dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.

Tor saneczkowy stanowi świetną rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych, dlatego warto go odwiedzić wtedy, kiedy ma się wolną chwilę i chęć przeżycia czegoś niezapomnianego. Zjeżdża się z wysokości 30 metrów, a więc startuje porównywalnie do tego, jakby zaczynało „podróż” na dwunastym piętrze wieżowca. Długość toru sięga prawie pół kilometra i, co więcej, nie jest nudny – zjeżdża się tunelami, zakrętami, co robi wrażenie i gwarantuje niezapomniane wspomnienia.

Godziny otwarcia zależą od sezonu – w wakacje „Stok Dębowca” otwarty jest dłużej, zimą – nieco krócej. Wiele jednak zależy od pogody. W razie obfitych opadów lub innych niekorzystnych zjawisk atmosferycznych organizatorzy zabawy proszą o kontakt telefoniczny w celu upewnienia się, czy tor saneczkowy działa bez zarzutu. Telefon zalecany jest również w razie chęci przybycia grupowego, nie indywidualnego.

Jeden zjazd torem kosztuje 4 zł (dla grup zorganizowanych jest o złotówkę tańszy), dwa zjazdy 7 zł, pięć – 16 zł, dziesięć – 30 zł. Dzieci do lat 8 mają zagwarantowane darmowe wejście.

 

Turystyka Beskidzka
ul. Skalna 58
43-309 Bielsko-Biała

 

Rezerwacja i informacja
tel. 33 827 55 67
tel. 605 216 965


Zobacz lokalizację na mapie: