Menu

Safari Wrzosowo

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Wrzosowo

Safari Wrzosowo to miejsce, w którym można zaspokoić potrzebę bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami. Są tu zwierzęta, które sposobają się zarówno najmłodszym, jak i dorosłym gościom.

 

W zagrodach i wolierach zobaczyć można wiele gatunków zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich, dużych i małych. Safari zamieszkują strusie, lamy, alpaki, daniele, kuce szetlandzkie, świnki wietnamskie, owce i kozy. Można spotkać tu także wiewiórki, pawie i bażanty złociste oraz inne ptactwo ozdobne. Warto podkreślić, że na terenie Parku znajdują się również rzadkie gatunki, takie jak choćby biały kangur Walabia Bennetta, który pochodzi z Australii.

 

Zwierzęta w Safari Wrzosowo są łagodne i przyjazne, dzięki czemu można je bez przeszkód pogłaskać (co uwielbiają najmłodsi!). Kto nigdy nie był w takim miejscu, doceni fakt, że zwierzęta można nie tylko obserwować, ale i dotykać i karmić (naturalnie zwierzęta pozostają pod stałą opieką pracowinków Safari).

 

Co warte zaznaczenia, w ramach jednego bieletu otrzymujemy możliwość zwiedzania Parku Safari, jak również pozostalych atrakcji: Bałtyckiego Parku Dinozaurów oraz Wystawy Minerałów. Safari Wrzosowo czynne jest codziennie (również w dni wolne i święta) w godzinach od 10 do 18.

 

Cennik:
- bilet normalny: 19 zł
- bilet ulgowy: 15 zł
- dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny

 

Safari Wrzosowo
Wrzosowo 2
tel. 91 820 20 65


Zobacz lokalizację na mapie: