Menu

Mielno -Ibiza północy

Mielno leży w środkowej części wybrzeża Bałtyku, w niedalekim sąsiedztwie Koszalina. Ukształtowanie terenu Mielna ma charakter wydmowo - nizinny. Mielno swoją historią sięga aż do XIII wieku - zostało w roku 1266 wymieniona w akcie nadania praw miejskich dla Koszalina. Jednak od początku XIX wieku Mielno zaczęło być coraz częściej odwiedzane przez letników - następne lata tylko przynosiły stały wzrost liczby turystów

Obecnie Mielno jako uzdrowisko, posiada bogatą ofertę rozrywkową. Co roku organizowane są tutaj duże imprezy plenerowe, a także mniejsze imprezy kulturalno - artystyczne.

W Mielnie napewno nie będziesz się nudził. Jeżeli jesteś osobą która preferuje aktywny rozrywkowy tryb życia to wypoczynek w Mielnie będzie strzałem w 10tkę! Mielno roi się od dyskotek, pubów, kawiarni, restauracji i wielu innych obiektów rozrywkowych. Uroku zdecydowanie dodaje szeroka i piaszczysta plaża.

Zobacz nasze propozycje noclegów w Mielnie

Mielno to również przystań rybacka - dzięki temu zawsze zjesz tu świeżą rybkę prosto z morza! Dodatkowo organizowane są rejsy stateczkiem po jeziorze Jamno.

Zapraszamy na wczasy w Mielnie!