Menu

Przygotowania do urlopu - tanie zakupy

Planowanie wypoczynku to nie lada wyzwanie, jeśli mamy mocno ograniczony budżet. Jak wiadomo, trzeba wynając odpowiedni i najlepiej tani nocleg, trzeba zadbać o dojazd i wyżywienie.

 

Dodatkowe problemy powstają w sytuacji, kiedy chcemy uzupełnić nasze wyposażenie - bo na przykład zamierzamy nad morzem aktywnie spędzać czas, uprawiając Nordic Walking. Wiele osób przed wyjazdem dokonuje sporych zakupów - zazwyczaj szukając dobrych okazji w internecie. Niestety często bywa tak, że zaoszczędzone w ten sposób kwoty i tak trzeba wydać na dostawę. W jaki sposób obniżyć i te koszty.

Tanie zakupyJest kilka sposobów. Można w jednym sklepie znaleźć kilka potrzebnych akcesoriów turystycznych. W wielu sklepach można skorzystać z bezpłatnej dostawy po przekroczeniu pewnego progu cenowego. Ale co w sytuacji, kiedy mamy upatrzony tylko jeden produkt? Dobry rozwiązaniem jest korzystanie z różnych cyklicznych akcji, jak na przykład Dzień Darmowej Dostawy, organizowany w Polsce 2 grudnia. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kupujących, coraz więcej sklepów internetowych przyłącza się do tej akcji. Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych.

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2013 (2 grudnia) sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy - informuje Organizator akcji.

W akcji bierze udział mnóstwo sklepów, z wielu kategorii, takich jak: Dom i Ogród, Turystyka, Sport, Odzież, Fotografia i wiele, wiele innych.

Więcej szczegółów na temat akcji znajduje się na stronie: https://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Zaplanuj z nami:
- wczasy nad morzem
- wczasy w górach
- wczasy nad jeziorem