Menu

Termy w Białce Tatrzańskiej

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Białka Tatrzańska

Co można robić w Białce Tatrzańskiej? Przede wszystkim jeździć na nartach! A kiedy już zmęczymy się wystarczająco i zapragniemy odpocząć, wówczas znakomitym pomysłem będzie zrelaksowanie mięśni w gorącej termalnej wodzie. I właśnie dlatego, dla osób, które chciałyby mieć chwilę relaksu – nie tylko po zimowych szaleństwach, ale w ogóle, bo są zmęczone, miały trudny tydzień w pracy, wybudowane zostały w Białce Tatrzańskiej termy.

Terma Białka to duży obiekt, w którym każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie. Podzielony został on na strefy: strefę zabawy, strefę relaksu, strefę VIP, saunarium, Aqua Spa i gastro. W strefie zabawy znajduje się aż pięć basenów z wodą o temperaturze takiej, jaką ma średnio nasze ciało. Wyposażone zostały one w zjeżdżalnie, a także w całą masę przedmiotów dodatkowych, służących nauce pływania i przeznaczonych dla najmłodszych. Tutaj najczęściej pojawiają się rodziny z dziećmi, bo strefa zabaw przede wszystkim właśnie dla takich grup została przygotowana. Strefa relaksu jest przeciwieństwem strefy zabawy – panuje w niej cisza, nastrojowa atmosfera. Są trzy baseny, z czego każdy charakteryzuje się nieco inną temperaturą wody i innymi właściwościami leczniczymi. Dostęp do strefy VIP można wykupić na przykład podczas nietypowych spotkań biznesowych lub wyjazdów integracyjnych firmy. W saunarium, jak łatwo się domyślić, zakosztować można innego typu kąpieli – parowej, fińskiej… W sumie do dyspozycji gości jest aż pięć saun. Aqua Spa pomaga zadbać o urodę między innymi za pomocą masażu, w strefie gastro natomiast można coś przekąsić lub skosztować smacznego drinka.

Termy są otwarte każdego dnia, a ceny uzależnione od sezonu oraz ilości godzin, jakie chciałoby się spędzić na miejscu.


Zobacz lokalizację na mapie:


Nasze atuty to: cisza, teren otoczony zielenią i młodymi lasami, basen oraz zachwalane przez naszych Gości wyżywienie oraz gorące bułeczki.

Zobacz

Uroczysko z basenem

Dąbrówno

od 47 PLN

Wynajem 1 i 2 pokojowych max 6 osobowych rodzinnych apartamentów w pasie nadmorskim 150-300 m od morza w kompleksach Zielone Tarasy i Aquarius

Zobacz

Apartamenty -BALTIC Koło…

Kołobrzeg

od 70 PLN

EKOTURYSTYKA NAD SZMARAGDOWĄ ZATOKĄ położona jest nad czystym Jeziorem Bytyń Wielki na Pojezierzu Wałeckim. Cisza, spokój, ogród, przestrzeń i lasy.

Zobacz

Ekoturystyka Nad Szmaragd…

Nakielno

od 200 PLN