Menu

LemurPark Polańczyk

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Polańczyk
Adres: ul. Zdrojowa
  Wstęp: płatny

Park linowy Lemur Park w Polańczyku to 5 tras o różnym stopniu trudności, dzięki czemu jest to miejsce, w którym bawić się mogą dzieci od 3 roku życia, młodzież oraz dorośli.

TRASA NIEBIESKA (o długości 50m) przeznaczona dla dzieciaków od 3 roku życia, kolorowa, atrakcyjna, w całości zabezpieczona siatkami.

TRASA POMARAŃCZOWA (o długości 70m) przeznaczona dla osób od 110 cm wzrostu. Na wysokości 1-1,5 m nad ziemią pod czujnym okiem rodzica, który może pomóc w razie trudności, dzieciaki mogą zakosztować prawdziwej przygody na trasie przepięciowej.

TRASA ŻÓŁTA (o długości 110m) przeznaczona dla osób od 120 cm wzrostu. Przygoda zaczyna się zjazdem na tyrolce a potem czekają na Was belki, falochron, most birmański i wiele innych

TRASA ZIELONA (o długości 155m) przeznaczona dla osób od 140 cm wzrostu. Czeka na was skok Tarzana, most tybetański czy przejażdżka beczką Flinstonów.

TRASA CZERWONA (o długości 185m), przeznaczona dla osób od 140 cm wzrostu. To najdłuższa i najwyższa trasa. 185 m zmagań z ciekawymi przeszkodami, grawitacją i samym sobą.

ul. Zdrojowa, Polańczyk
tel: 733 672 674


Zobacz lokalizację na mapie:

Ośrodek Wypoczynkowy i Camping Biały Bór oferuje domki nad jeziorem Łobez w Białym Borze. Spokojny, wypoczynek. piękne jezioro. Zobacz

Ośrodek Wczasowy Biały Bó…

Ośrodek Wczasowy Biały Bór

Biały Bór

od 40 PLN

Zobacz

Nasz Ośrodek Willa Piotr mieści się w bardzo atrakcyjnym miejscu, łatwy dojazd, duży parking, plac zabaw przy Ośrodku, boiska sportowe sztucznie oświetlone

Zobacz

Ośrodek Rekreacyjno Wypoc…

Ośrodek znajduje się nad jeziorem Busko w gminie Wierzchowo na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Drawskiego. Domki 4 i 6 osobowe. Własna plaża!

Zobacz

Domki Letniskowe Kalem

Domki Letniskowe Kalem

Żabin

od 40 PLN

Zobacz