Menu

Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Wojciechów
  Wstęp: płatny

Serdecznie zapraszamy do Parku Zwierząt, Rozrywki i Edukacji zlokalizowanego w miejscowości Wojciechów. Ośrodek położony jest w odległości 26 km od Lublina, 8 km od Nałęczowa.

To idealne miejsce na wypoczynek i rozrywkę poza miastem, dla wszystkich osób lubiących spędzać wolny czas aktywnie, na świeżym powietrzu, w bezpośrednim kontakcie z naturą i zwierzętami.

Na powierzchni 4 ha zgromadzono kilkadziesiąt gatunków egzotycznych zwierząt, przestronny plac zabaw, liczne atrakcje, zaplecze gastronomiczne i edukacyjne.

Zwiedzający mogą zobaczyć zwierzęta z różnych kontynentów, podziwiać drapieżników, w tym króla zwierząt lwa. Do mieszkańców zoo zaliczają się również: małpy, pumy, wielbłądy dwugarbne, antylopy, jelenie, osły (poitou i somalijskie), kangury, lamy, alpaki, kozy (śruborogie, miniaturowe), owce, liczne gatunki ptaków wodnych i lądowych, w tym żurawie koroniaste, ibisy, różne odmiany bażantów , kaczek, gęsi, pawie, czarne łabędzie, szopy pracze, jeżozwierze, bydło szkockie, kucyki, wiewiórki, króliki, lis polarny

Dla najmlodszych plac zabaw, na którym znajdują się wieże, zjeżdżalnie, kładki, ścianki, huśtawki, piaskownica.

Godziny otwarcia:
Od pn do pt: 10:00 - 17:00
sobota, niedziela: 10:00 - 18:00
Tel. 669-190-202


Zobacz lokalizację na mapie: