Menu

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Ruciane - Nida
Adres: Kadzidłowo
  Wstęp: płatny

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie znajduje się na terenie Puszczy Piskiej, przy trasie Ruciane-Nida - Mikołajki. To miesjce, którego ominąć poprostu nie można, będąc w pobliżu.

 

Dzięki temu, że Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie położony jest na łąkach wśród lasów, zwierzęta mogą przebywać w warunkach zbliżonych do naturalnych. Co warte podkreślenia, większość zwierząt jest zaprzyjaźnionych z człowiekiem, dlatego też możliwe jest wejście do niektórych gatunków na ich wybiegi a nawet karmienie, głaskanie i oglądanie z bliska! To niesamowite przezycie dla wszystkich miłośników bliskiego kontaktu z naturą!

 

Zwiedzanie Parku odbywa się tylko z przewodnikami, którzy opowiadają o poszczególnych zwierzętach, ich biologii, zwyczajach. To naprawdę niezwykle interesująca, wciągająca lekcja! Zwiedzanie trwa ok 1,5 godziny.

 

W okresie zimowym zwiedzanie możliwe jest od poniedziałku do piątku codziennie o godzinie 12:00. W soboty i niedziele Park można zwiedzać o godzinie 10:00, 12:00 oraz 13:30. Warto skontaktować się telefonicznie celem umówienia zwiedzania.

 

W okresie letnim (od końca kwietnia do połowy października) zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie możliwe jest od godziny 09:30 do godziny 18:00.

 

Cennik:
Dorośli - 18 zł
Dzieci (3-16 lat) - 9 zł

 

Park Dzikich Zwierząt
Kadzidłowo
12-220 Ruciane Nida
tel. (87) 425 73 65


Galeria zdjęć:


Zobacz lokalizację na mapie: