Menu

Labirynt Park Łeba

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Łeba

Labirynt Park Łeba to atrakcje zarówno dla dzieci, dla dorosłych, dla rodzin z dziećmi jak i zakochanych par. Na zwiedzających czekają labirynty, place zabaw, gry logiczne i inne atrakcje. Świetna zabawa na świeżym powietrzu z Labirynt Park Łeba gwarantowana.

 

Główną atrakcję stanowi największy naturalny labirynt w Polsce - przeznaczony dla osób posiadających dobrą orientację w terenie. Na powierzchni 5000 m2 znajduje się labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia.

 

Przed wejściem do labiryntu można skorzystać z wypożyczalni drewnianych wózków, które ułatwią przejście labiryntu z małymi dziećmi. Jeżeli przejście labiryntu okaże się zbyt trudne, w naszym sklepie można nabyć mapę ułatwiającą znalezienie drogi do wyjścia. Wprawny zdobywca jest w stanie przejść nasz labirynt w około 20 minut. 

 

Dla maluchów i ich rodziców przygotowano kilka atrakcji do aktywnego spędzenia czasu: wspólna zabawa na placu zabaw, piaskownicy czy przy logicznych planszach o tematyce labiryntów nie dość że bawi, to jeszcze rozwija.

 

Magiczny Ogród Gier to miejsce odpoczynku i dobrej zabawy. W parku znaleźć można wielkoformatowe gry z różnych stron świata, wszystkie wykonane z naturalnego i przyjaznego materiału - z drewna. Są tu gry indywidualne, zespołowe, logiczne i zręcznościowe - każdy znajdzie coś dla siebie. Proste zasady sprawiają, że nawet najmłodsi nie będą mieć proble mu z ich opanowaniem.

 

Na miejscu znajduje się również sklep - miejsce, gdzie można przysiąść, odpocząć, napić się soku i ochłodzić lodami.

 

Otwarcie sezonu od 4 kwietnia 2015

 

 

Cennik:
- bilet normalny: 15 zł
- bilet ulgowy: 10 zł
- bilet grupowy: (grupy powyżej 15 osób): 9 zł/os (opiekunowie GRATIS)
- zajęcia grupowe z animatorem: 12 zł/os (opiekunowie GRATIS)
- dzieci do lat 4: wstęp bezpłatny
- mapa labiryntu: 1 zł
- gry edukacyjne, boule: GRATIS

 

Godziny otwarcia:
1 maja - 30 września: godz. 10:00 - 20:00

 

Po zakończeniu sezonu wakacyjnego na specjalne życzenie udostępniamy zwiedzanie parku dla zorganizowanych grup po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej wizyty. Rezerwacji terminów należy dokonywać telefonicznie, minimum tydzień przed przyjazdem.

 

Labirynt Park Łeba
Ul. Wspólna (koło Polo Market)
Tel.: 724 801 234
https://www.labiryntparkleba.pl/


Zobacz lokalizację na mapie: