Menu

Aqua Park w Jarosławcu

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Jarosławiec

Aqua park jest jedną z największych atrakcji Jarosławca. W maju 2008 roku Sanatorium Panorama Morska oddało do użytku kompleks basenów zewnętrznych ze stali nierdzewnej o powierzchni lustra wody około 1500 m2. Aquapark oddalony jest od morza o 350m

 

To z pewnością świetna alternatywa spędzamia wolnego czasu, gdy nad morzem doskwiera brak pogody.

 

Baseny z podgrzewaną wodą od maja do września są jedną z wielu atrakcji dla kuracjuszy i wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowości położonych nad Bałtykiem.

 

Wśród basenów uwagę zwraca ten ze sztuczną falą o głębokości od 0 do 1,60m, licznymi gejzerami i powierzchnią, aż 770 m2. W kompleksie wodnym znajdują się m.in. rwąca rzeka, grota z wodospadami, basen wielofunkcyjny z wieloma atrakcjami, a na plażowiczów czeka... 1000 sztuk leżaków basenowych. Osoby mieszkające w Sanatorium Panorama Morska, posiadają wstęp bezpłatny.

 

Dodatkową atrakcją jest wykonana sztuczna grota z wodospadami.

 

ceny: 35 zł/os wejście jednorazowe w godzinach odtwarcia bez ograniczeń czasowych jednak gdy ktoś wyjdzie to za wstęp musi zapłacic jeszcze raz.

30 zł/os. 2,5 godziny
25 zł/os 1,5 godziny

Uwaga każda rozpoczęte 3 minuty płatne 1 zł


Zobacz lokalizację na mapie:


"Sołtysówka" jest doskonałym miejscem do wypoczynku w górach. Widok Tatr od strony Jurgowa jest unikatowy. Można go podziwiać wprost z naszych okien.

Zobacz

Sołtysówka

Jurgów

od 35 PLN

"Willa Zarębek" oaza ciszy i spokoju - komfortowy wypoczynek w otoczeniu gorczańskiej przyrody.

Zobacz

Willa Zarębek

Łopuszna

od 65 PLN

Pokoje i apartamenty zaledwie 300 m od plaży ! Zobacz

Pokoje i apartamenty blis…

Dźwirzyno

od 40 PLN