Menu

Aqua Park w Jarosławcu

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Jarosławiec

Aqua park jest jedną z największych atrakcji Jarosławca. W maju 2008 roku Sanatorium Panorama Morska oddało do użytku kompleks basenów zewnętrznych ze stali nierdzewnej o powierzchni lustra wody około 1500 m2. Aquapark oddalony jest od morza o 350m

 

To z pewnością świetna alternatywa spędzamia wolnego czasu, gdy nad morzem doskwiera brak pogody.

 

Baseny z podgrzewaną wodą od maja do września są jedną z wielu atrakcji dla kuracjuszy i wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowości położonych nad Bałtykiem.

 

Wśród basenów uwagę zwraca ten ze sztuczną falą o głębokości od 0 do 1,60m, licznymi gejzerami i powierzchnią, aż 770 m2. W kompleksie wodnym znajdują się m.in. rwąca rzeka, grota z wodospadami, basen wielofunkcyjny z wieloma atrakcjami, a na plażowiczów czeka... 1000 sztuk leżaków basenowych. Osoby mieszkające w Sanatorium Panorama Morska, posiadają wstęp bezpłatny.

 

Dodatkową atrakcją jest wykonana sztuczna grota z wodospadami.

 

ceny: 35 zł/os wejście jednorazowe w godzinach odtwarcia bez ograniczeń czasowych jednak gdy ktoś wyjdzie to za wstęp musi zapłacic jeszcze raz.

30 zł/os. 2,5 godziny
25 zł/os 1,5 godziny

Uwaga każda rozpoczęte 3 minuty płatne 1 zł


Zobacz lokalizację na mapie:

WOLNY od 3 marca. Luksusowy apartament 2 pok. z widokiem na morze i przestronnym tarasem w Hotelu Dom Zdrojowy SPA Zobacz

APARTAMENT 361, 2 pokojow…

Jastarnia

od 180 PLN

Ośrodek znajduje się nad jeziorem Busko w gminie Wierzchowo na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Drawskiego. Domki 4 i 6 osobowe. Własna plaża!

Zobacz

Domki Letniskowe Kalem

Żabin

od 40 PLN

SEZON 2018 JUŻ DOSTĘPNY ! ZAPRASZAMY !

NOWE Domki letniskowe 700 m od morza, cisza, spokój, teren 5000 m2, p Zobacz

Nowe domki KRAKUS - Rusin…

Rusinowo

od 130 PLN