Menu

Park linowy Trollandia

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Szklarska Poręba
Adres: Obrońców Pokoju
  Wstęp: płatny

Park linowy znajduje się na terenie parku miejskiego w centrum miasta, przy ul. Jedności Narodowej - naprzeciwko Skweru Radiowej Trójki. Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach.

W parku zainstalowany został system CIĄGŁEJ ASEKURACJI - 100% bezpieczeństwa. Uczestnik zostaje wpięty do liny asekuracyjnej na początku trasy, swobodnie pokonuje przeszkody bez konieczności przepinania się, dopiero na końcu trasy zostaje wypięty z liny przez instruktora.
Zimowa aura nie jest powodem by odmawiać sobie odwiedzin parku linowego Trollandia.

W czasie świat Bożego Narodzenie, Nowego Roku oraz ferii zimowych nasz obiekt zmienia się w Zimowy Park Linowy i pozwala cieszyć się zabawą na trasach, które oświetlone są tysiącami lampek w otoczeniu śnieżnego białego puchu pokrywającego Trollandię.

TROLLINKOWO (MINI PARK DLA DZIECI – TRASA MALUCH)

Trollinkowo to miejsce niezapomnianej przygody dla najmłodszych. Dzieci w aktywny sposób rozwijają koordynację ruchową przebywając na świeżym powietrzu. Przeszkody zawieszone są na wysokości 1 – 2,5 m. System asekuracji stanowią specjalistycznie rozwieszone siatki spełniające niezbędne normy bezpieczeństwa. Od 3 do 13 roku życia.

DZIELNY SKRZAT (TRASA: ZIELONA JUNIOR)

Trasa została zamieszczona na wysokości od 3 do 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się łatwym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 11 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Dzielny skrzat przeznaczony jest dla osób z zasięgiem ramion 150cm.

SPACER WŁÓCZYKIJA (TRASA: NIEBIESKA ADVENTURE)

Trasa została usytuowana na wysokości ok. 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się średnim stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepina. Spacer włóczykija przeznaczony jest dla osób z zasięgiem ramion 170cm.

LEŚNA TUŁACZKA (TRASA: CZERWONA ADVENTURE)

Trasa została zawieszona na wysokości powyżej 6 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się podwyższonym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Leśna tułaczka przeznaczona została dla osób z zasięgiem ramion 170cm. Dostępna od 16 roku życia.

Godziny otwarcia
Od 10.00 do 18.00
Maj-Sierpień – codziennie
Kwiecień – Wrzesień – Październik – weekendy

Zimowy Park Linowy
Od 11.00 do 17.00
26 grudnia - 27 luty – codziennie

Ceny biletów
jedna trasa: normalny - 34 zł, ulgowy* - 29 zł
każda kolejna trasa - 18 zł
Mini Park dla dzieci do 13 roku życia: 26 zł
*do 13 roku życia


Galeria zdjęć:


Zobacz lokalizację na mapie: