Menu

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Szklarska Poręba
Adres: Pstrowskiego 5A
  Wstęp: płatny

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada znajduje się w samym sercu Szklarskiej Poręby, przy głównej drodze. Otwarty jest przez cały rok. Na miejscu znajduje się cała masa atrakcji, dzięki czemu całe rodziny mogą spędzić tam miło czas.

 

W parku rodzinnym można spróbować gry w „Mini Golfa” z osiemnastoma polami. Wiele wrazeń zapewnia również górska kolejka grawitacyjna „Alpine Coaster” - ponad 500 metrowy zjazd poprowadzony między drzewami daje wiele emocji nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

 

W sezonie zimowym dostępne jest lodowisko, w wypożyczalni znajdują się łyżwy również dla najmłodszych gości. Na miejscu jest też wiele atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych, takich jak np: Labirynt oraz Ogród Dmuchańców.

 

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada
Pstrowskiego 5A, Szklarska Poręba
tel: 75 742 87 17


Zobacz lokalizację na mapie:

Nasz ośrodek oferuje: 16 domków 4-5 osobowych oraz dwa apartamenty. To rewelacyjne miejsce na aktywny wypoczynek, łowienie ryb, żaglowanie oraz leniuchowanie.

Zobacz

Noclegi nad jeziorem Mazu…

Noclegi nad jeziorem Mazurski Gaj

Ruciane - Nida

od 260 PLN

Zobacz
Nowe Domki 2017 Zapraszamy cały rok! Doskonała lokalizacja. Cisza i spokój. Zobacz

Ośrodek Wypoczynkowy IDA

Ośrodek Wypoczynkowy IDA

Mielenko

od 190 PLN

Zobacz

Ośrodek znajduje się nad jeziorem Busko w gminie Wierzchowo na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Drawskiego. Domki 4 i 6 osobowe. Własna plaża!

Zobacz

Domki Letniskowe Kalem

Domki Letniskowe Kalem

Żabin

od 40 PLN

Zobacz