Menu

Świat Labiryntów w Gdańsku

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Gdańsk

Nie daleko Gdańska znajduje się pewien labirynt, w którym ukryty jest skarb piratów, jeśli dojdziesz do samego środka labiryntu, znajdziesz kosztowności...

 

Tak, niedaleko Gdańska znajduje się wycięty w polu kukurydzy labirynt, w którym urządzane są "poszukiwania skarbów" świetna zabawa zarówno dla dorosłych jak i dzieci, w ciepły słoneczny dzień  pokonanie labiryntu na polu kukurydzy, które ma powierzchnię ponad 2,5 ha, a łączna długość wszystkich ścieżek wynosi ok. 4,5 km jest nie lada wyzwaniem.

 

przejscie labirytnu jest szczególnie trudne w sierpniu, ponieważ kukurydza jest wowczas bardzo wysoka, natomiast na początku sezonu letniego jest to najprostsze.

 

Poznaj pozostałe atrakcje Gdańska

 

Dyrekcja labiryntu przewidziała równiez inne atrakcje:

- szukanie złota zakopanego na plaży

- małe labirynty dla młodszych piratów i piratek

- malowanie twarzy przez Cygankę

- pirackie tatuaże wykonywane przez pirata

- przybycie podniebnych piratów w olbrzymim balonie

- przeciąganie liny

- inne gry pirackie

 

Projektantem labiryntu, który przedstawia piracki żaglowiec, jest Adrian Fisher, światowej sławy projektant labiryntów. Jego firma, z siedzibą w Dorset w UK, stworzyła ponad 600 projektów labiryntów w 30 krajach na 6 kontynentach. Jego projekty powstały m.in. w UK, Francji, Włoszech, Holandii, a także w Ameryce Płd., Indiach, Japonii i Korei Płd. Adrian Fisher zaprojektował pierwszy na świecie labirynt na polu kukurydzy, jego labirynty sześciokrotnie były wpisywane do Księgi Rekordów Guinnessa.

 

Świat Labiryntów otwary jest w sezobie od wtorku do niedzieli od 10:00 do 18:00

poza sezonem obiekt nieczynny.


Zobacz lokalizację na mapie: