Menu

Podgórski Festiwal Kabaretu Podgórek

Rodzaj atrakcji: Wydarzenia
Miejscowość: Kraków
  Wstęp: bezpłatny

Podgórski Festiwal Kabaretu Podgórek to nie lada gratka dla miłośników kabaretu. Festiwal w krakowskiej dzielnicy Podgórze odbędzie się 24 i 25 stycznia 2014r, i promuje sztukę kabaretową, poprzez przedstawienie najróżniejszych jej form: Kabaret klasyczny, Stand Up, Improwizacja kabaretowa, kabaretowe Grupy Teatralne, Kabaret piosenki i absurdu. Możemy się spodziewać, że artyści pokażą się w swoich autorskich programach, jak i podczas wymyślonych przez siebie happeningów.

 

Kolejna edycja zapowada się interesująco. Oto program inprezy:

 

24 STYCZNIA:


Wieczór Kabaretowy w klubie festiwalowym, prowadzony przez Kabaret 7 Minut Po oraz Sekcję Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą. Podczas Wieczoru zaprezentują się goście festiwalu w premierowych numerach, po czym odbędzie się kabaretowe jam session.

25 STYCZNIA


Mały Podgórek – prezentacja pracy wykonanej na dziecięcych i młodzieżowych warsztatach kabaretowych


PODGÓREK – kabareton, w którym udział wezmą: Kabaret Adin, Kabaret K2 oraz Kabaretus Fraszka.


Zobacz lokalizację na mapie:


Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej atrakcyjnie położonego pensjonatu w urokliwej miejscowości Morzyczyn nad jeziorem Miedwie.

Zobacz

Pensjonat Miedwie

Morzyczyn

od 100 PLN

odsapnij w ODSAPCE nad jeziorem Miedwie

Zobacz

ODSAPKA dom wakacyjny

Zieleniewo

od 70 PLN

WOLNY od 21.01-28.01,nast 2.02 Luksusowy apartament 2 pok. z widokiem na morze i przestronnym tarasem w Hotelu Dom Zdrojowy SPA Zobacz

APARTAMENT 361, 2 pokojow…

Jastarnia

od 180 PLN