Menu

Park linowy Pyrland na Malcie

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Poznań
  Wstęp: bezpłatny

Park linowy w Poznaniu nad jeziorem Maltańskim istanieje od 2011r. Szczerze polecam tą rozrywkę, bo to niesamowita atrakcja dla każdego. Park dysponuje kilkoma trasami: niską, średnią i trasą wysoką.

 

Aby wejść na trasę zlokalizowaną między drzewami oczywiście na odpowiedniej wysokości należy najpierw przejść krótkie szkolenie. Organizatorzy zadbali o dobre zabezpieczenie odwiedzających, każdy wyposażony jest w kaski, uprzeże, karabinki,

 

Miałam okazję pokonać trasę średnią tak mi się spodobało że na drugi dzień wybrałam się na trasę wysoką – zapewniam niesamowite wrażenie.

 

Na każdej trasie zlokalizowanych jest kilkanaście przeszkód, w tym „trapez”, „deskorolka” - warto wspomnieć że kurs deskorolką odbywa się na poziomie kilkunastu metrów nad ziemia na 2 linach), huśtawka”, pajęczyna i naprawdę wiele innych.

 

Szczeże polecam taką rozrywkę, angażuje ona i umysł – na trasie trzeba być skupiony – chodzi o wasne bezoieczeńswto i ciało. Chciałabym jednak ostrzec osoby z lękiem wysokości - myślę że mogą mieć trudności.

 

W parku są wydzielone miejsca na piknik, każdy może wejśc i pooglądać na czym polega pokonywanie trasy, zadbano również o najmłodsze dzieci, którym zorganizowany plac zabaw.

 

Cena biletów:

20 zł ulgowy w dni powszednie, 25 zł w weekend

30 zł normalny w dni powszednie, 35 zł w weekend

Park zloklizowany w parku w lesie przy jeziorze MALTA

 


Zobacz lokalizację na mapie: