Menu

POKOJE GOŚCINNE SORELLE

Młyńska 12A/2, 76-034 Sarbinowo

Cena: od 35 zł do 70 zł

Ilość miejsc noclegowych: 35

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

 • billard
 • grill
 • internet
 • parking
 • plac zabaw
 • restauracja

Dostępne rodzaje obiektów:

Pokój
Cena od: 35.00 zł
zobacz szczegóły

Ilość: 6

Wyposażenie:

 • balkon/taras
schowaj szczegóły
Pokój 3 os. z łazienką
Cena od: 35.00 zł
zobacz szczegóły

Wyposażenie:

 • balkon/taras
schowaj szczegóły
Pokój 2 os. z łazienką
Cena od: 35.00 zł
zobacz szczegóły

Ilość: 3

Wyposażenie:

 • balkon/taras
schowaj szczegóły
Domek 7 osobowy
Cena od: 25.00 zł
zobacz szczegóły

Ilość: 1

Wyposażenie:

 • balkon/taras
schowaj szczegóły
Pokój
Cena od: 35.00 zł
zobacz szczegóły

Ilość: 10

Wyposażenie:

 • balkon/taras
schowaj szczegóły
Domek 7 osobowy
Cena od: 25.00 zł
zobacz szczegóły

Wyposażenie:

 • balkon/taras
schowaj szczegóły
Pokój
zobacz szczegóły
schowaj szczegóły

Odległości:

 • Odległość do centrum: 300 m
 • Odległość do jeziora: 8000 m
 • Odległość do lasu: 800 m
 • Odległość do morza: 350 m

Pokoje gościnne Sorelle oraz domki letniskowe Kalipso. Nasze obiekty położone są blisko morza, centrum, kościoła, z bardzo dobrą komunikacją.
Odległości to : ok.350 metrów od morza pokoje gościnne Sorelle

 ok. 400 m do morza domki KALIPSO 

Kalipso ceny 2017:

 - maj, czerwiec, wrzesień, ceny do uzgodnienia

- od 240 do 490 zł. za domek na dobę. Po 20 sierpnia ceny do uzgodnienia.

Oba obiekty  usytuowane są w  spokojnej części Sarbinowa. Naszymi atutami są : stołówka z domowymi posiłkami -Sorelle, spokój, rodzinna atmosfera i niewielkie odległości. Domki zaprojektowane dla siedmiu lub dziwięciu osób, z trzema oddzielnie zamykanymi sypialniami na piętrze: sypialnia trzyosobowa ( trzy pojedyncze łóżka 90 cm), dwie małe dwuosobowe z łóżem małżeńskim i komodami na rzeczy osobiste, (łóżka 140 cm), kanapa dwuosobowa w salonie . Domki wolnostojace ( 72m.), z tarasami (12 m.), na tarasie stół sześciosobowy i sześć krzeseł ,przy każdym domku gril, leżaki plażowe i wypoczynkowe , parawany, jedna łazienka z kabiną,  w pełmi wyposażona kuchnia( kuchenka elektryczna podwójna), możliwość ogrzewania elektrycznego, plac zabaw dla dzieci, parking, obiekt ogrodzony, monitorowany.

Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki i trzyosobowe.

CENY W POKOJACH GOŚCINNYCH SORELLE OD 35 ZŁ. DO 70 ZŁ.

Na wyposażeniu pokoi:  łazienka, TV, bezprzewodowy internet, lodówka, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy(składany leżak, krzesełko plażowe, parawan, koc), naczynia. Na korytarzu można skorzystać z kuchenki mikrofalowej. Na terenie obiektu znajdują się ogrodzony mały plac zabaw, bilard dla dorosłych,  piłkarzyki, miejsce do grillowania. W budynku znajduje się stołówka z domowym menu (śniadanie 12 PLN, obiad lub obiadokolacja-18 PLN , całodzienne wyżywienie dla grup zorganizowanych, trzy lub cztery posiłki dziennie- ceny do uzgodnienia).


Pragniemy poinformować, iż przyjmujemy przedpłaty na rezerwację pokoi i domków w formie zadatku i prosimy w tytule przelewu o taki zapis. 
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, kończy o 10.00 dnia ostatniego. Do kosztów pobytu naliczana jest opłata klimatyczna w wysokości 1,80PLN za osobę  dla Urzędu Gminy w Mielnie, a w domkach dodatkową opłatą jest  opłata za prąd i zwrotna kaucja w wysokości 400 zł. Nie ma innych opłat. Wystawiamy rachunki.

        REGULAMIN DOMKÓW LETNISKOWYCH-  KALIPSO

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i spokojny wypoczynek prosimy :

1. Goście przebywający w domkach letniskowych proszeni są   o przestrzeganie zasad  bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.

2. Wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 502 287 604 

3. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego.

4. Pozostałą część opłaty za pobyt oraz kaucja ( zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu domków przez właściciela), opłatę miejscową dla Urzędu Gminy w Mielnie należy uiścić w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku), w dniu wyjazdu rozliczane jest zużycie prądu wg stanu licznika, licznik spisywany w obecności wynajmującego domek i właściciela.

5. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domków, spowodowane nie z winy właściciela ośrodka, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.

6. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji   i regulaminu.

7. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane.

Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości . Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka po uprzednim zgłoszeniu  lecz nie dłużej niż do godz.22.

8. Wczasowicze przebywający na terenie ośrodka na wczasach ubezpieczeni są we własnym zakresie.

9. Goście nie mogą przekazywać domku letniskowego osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

10. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie właściciela lub osoby przez niego upoważnionej. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.

11. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się  z wyposażeniem domków. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić właściciela. Za powstałą z winy gości szkodę lub braki  w wyposażeniu domku, goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną

12. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie właścicielowi ośrodka.

13. Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków.

14. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, właściciel obiektu zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw odpowiedzialność ponoszą opiekunowie. Korzystanie z placu zabaw tylko dla dzieci pod opieką osoby dorosłej na własną odpowiedzialność.

15. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia.

16. Na terenie ośrodku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00. Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom.

17. W przypadku zakłócania porządku i nie przestrzegania regulaminu na terenie ośrodka jego właściciel ma prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.

18. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka, jak również nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka (parking niestrzeżony). Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą       i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach.

19. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

20. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, smażenia ryb, używania własnych kuchenek, frytkownic  i piecyków elektrycznych.

21. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.       OBIEKT   MONITOROWANY.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 14 maj 2012 roku | Ostatnia modyfikacja: 14 lipiec 2017 roku
Wyświetleń: 15762

Kliknij ofertę aby rozwinąć jej opis:

Majówka

Zapraszamy na majówkę do naszego domu, gdzie spokojnie i rodzinnie spędzicie Pańtwo czas. Nie jesteśmy dużym ośrodkiem, co tym bardziej sprawia,że krótki urlop może być przyjemny. Blisko centrum, sklepiki, punkty gastronomiczne, kościół, morze, a my z dala od hałasu. Domki Kalipso są ocieplane i ogrzewane elektrycznie (zużycie prądu po spisaniu licznika dodatkowo płatne), co pozwala spędzić w domkach wiosenny urlop, Sylwestra, Święta Wielkanocne.

Sylwester

Wakacje

Wczasy dla seniorów

Organizujemy turnusy dla grup zorganizowanych (osób dorosłych), klubów seniora, kół emerytów. Atutem naszego domu jest stołówka z domowym jedzeniem oraz duża sala jadalniana, na której można organizować wieczorki taneczne. Atrakcyjne ceny w miesiącach: maj, czerwiec oraz wrzesień. Nasz obiekt składa sie z dwóch budynków na jednej posesji, co pozwala przyjąć około 60 osób. Warto zapytać o szczegóły.

Wielkanoc

Pokoje z łazienkami, balkonami i TV , ok. 200 m od brzegu morza, wyzywienie.

Zobacz

GAGA BLISKO MORZA

Sarbinowo

od 45 PLN

ZAPRASZAMY NA WCZASY 2017 W SARBINOWIE PROPONUJEMY POKOJE Z TARASAMI I DOMKI POŁOŻONE 80 M OD MORZA 70 zł /pokój 2 osobowy, 99 zł domek!

Zobacz

Bursztyn pokoje i domki

Sarbinowo

od 30 PLN

Domki i Apartamenty***80 i 350 m od morza! PROMOCJA 2018 WIOSENNE PAKIETY 100 ZŁ DOBA DOMEK 4 OS. APARTAMENTY OD 140 ZŁ DOBA/4 OS.! Zobacz

Domki i Apartamenty KORAL…

Sarbinowo

od 25 PLN

REZERWACJE 2018 r. * DOMKI CAŁOROCZNE 4-6 os. Z CENTRALNYM OGRZEWANIEM * DOMKI DREWNIANE 4 os. oraz 4-6 os.* APARTAMENTY 4-os. * TELEFON 698 625 005

Zobacz

Domki & Apartamenty "KORA…

Sarbinowo

od 20 PLN

Zapraszamy do naszych Pokoi Studio aDi w spokojnej miejscowości Sarbinowo.

Zobacz

aDi Pokoje Studio z aneks…

Sarbinowo

od 30 PLN

Komfortowe 3-pokojowe domki z bala.IDEALNE MIEJSCE DLA RODZIN Z DZIEĆMI. SUPER PLAC ZABAW PAKIET MAJ 8 DNI DOM 4 os. od 690 zł REZERWUJ :) Zobacz

OSADA KALINA domy z bala…

Sarbinowo

od 20 PLN

~~ Wolne duże domki od 27 sierpnia - cena do uzgodnienia. ~~ Super cena - zadzwoń! ~~ ZAPRASZAMY ~~ 400 metrów do plaży ~~

Zobacz

Domki letniskowe ~Na fal…

Sarbinowo

od 21 PLN

Drewniane domki tylko 380m od morza.Duży teren zielony 3400m2. Boisko do siatkówki. Plac zabaw dla dzieci. ZAPRASZAMY.

Zobacz

Domki Wczasowe Promyk - 3…

Sarbinowo

od 20 PLN

Sarbinowo

od 15 PLN

MAGiJA Bałtyku, to idealne miejsce na spędzenie niezapomnianych wakacji.

Zobacz

MAGiJA Bałtyku

Sarbinowo

od 20 PLN

Domki REGA i Pokoje U ANDRZEJEWSKICH są to dwa obiekty oddalone od siebie.

Zobacz

Rega Domki i Pokoje

Sarbinowo

od 30 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy Sea Star Premium zaprasza na wymarzone wakacje do malowniczej nadmorskiej miejscowości Sarbinowo.

Zobacz

Ośrodek Wypoczynkowy Sea…

Sarbinowo

od 199 PLN

WIELKA PROMOCJA!!! MAJ CZERWIEC. Pięknie położone drewniane domki letniskowe nad morzem w Sarbinowie tylko 4 minuty do wejścia na plażę i do centrum.

Zobacz

Magnolia

Sarbinowo

od 100 PLN

Zapraszamy Państwa do kompeksu Owocowych Domków wybudowanych w 2015r, parterowe, wolnostojące, 4-5 os, wysoki standard, plac zabaw, parking, zaciszna Zobacz

Owocowe Domki

Sarbinowo

od 26 PLN

CZERWIEC NISKA CENA! 4 MIN.DO WEJŚCIA NA PLAŻĘ;7 DO CENTRUM DREWNIANE,DOBRZE OCIEPLONE.PARKING W CENIE.3 POKOJE- 3 SYPIALNIE.WIDOK PLAC ZABAW Zobacz

Domki letniskowe RELAX

Sarbinowo

od 100 PLN

Ośrodek Morza Szum to kompleks świetnie wyposażonych 10 domków piętrowych oraz parterowych – wolnostojących położonych blisko morza Zobacz

Domki Letniskowe Morza Sz…

Sarbinowo

od 120 PLN

Pokoje Gościnne "Sorelle". Zespół 5 drewnianych domków wczasowych " Kalipso" Wolne miejsca w sierpniu i we wrześniu. Zapraszamy. Zobacz

POKOJE GOŚCINNE SORELLE

Sarbinowo

od 35 PLN