Menu

Willa Jasień

Zwardoń 166A, 34-373 Zwardoń

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 390 zł


Nasz dom położony jest przy drodze asfaltowej prowadzącej ze Zwardonia do osiedla Rachowiec i dalej na Stańcówkę, 100 m od górnej stacji wyciągu krzesełkowego Mały Rachowiec oraz 400 m od wyciągu orczykowego Rachowiec. Dom przeznaczony jest na 8 osób. Zbudowaliśmy go z myślą o wygodzie użytkowników, jest bardzo przestronny i komfortowy. Na poziomie głównym znajduje się bardzo duży salon z kominkiem i telewizorem, w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnią i jadalnią oraz dużym tarasem od strony południowej i zachodniej. Z salonu oraz tarasu rozciąga się niesamowity widok w kierunku Oźnej, Skalanki, Kikuli i doliny Soli.

Na piętrze znajdują się cztery sypialnie: dwie dwuosobowe i trzyosobowa z łazienkami i balkonami oraz dodatkowo pokoik jednoosobowy bez łazienki. W hallu górnym macie Państwo dodatkowo wygodne miejsce do czytania, pracy i gier planszowych.

Kuchnia jest w pełni wyposażona i można swobodnie z niej korzystać. Jest lodówka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta indukcyjna i zmywarka. Na poziomie głównym jest niewielkie pomieszczenie gospodarcze z pralką, z której można również korzystać. Z narciarni oraz sali bilardowej można wyjść bezpośrednio do ogrodu za domem. W domu jest Internet Wi-Fi. Korzystanie z niego jest bezpłatne. Zasięg powinien być wszędzie na parterze i piętrze.

Zadaszone miejsce do palenia znajduje się na zewnątrz przy wyjściu z narciarni i sali bilardowej na poziomie -1. Przed domem znajduje się wiata garażowa na 3 samochody oraz 2 dodatkowe miejsca parkingowe wzdłuż drogi. Godzinę przyjazdu i przekazania kluczy oraz wyjazdu i zwrotu kluczy ustalamy indywidualnie, w zależności od tego, czy są kolejne rezerwacje. 

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.