Menu

Noconiówka

Zwardoń 50A, 34-373 Zwardoń

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 40 zł


Noconiówka to malowniczo położony drewniany domek. Znajduje się na wysokości 763 m n.p.m w najładniejszej widokowo części Zwardonia, tuż przy „Alei Zakochanych”. Bliskość natury, ukształtowanie terenu, nieskażona przyroda oraz specyficzny mikroklimat zachęcają do wypoczynku i uprawiania turystyki górskiej zarówno zimą jak i latem. Noconiówka położona jest w bliskim sąsiedztwie 6 wyciągów narciarskich (oddalonych od domku o 50m-600 m) o różnym stopniu trudności.

Do dyspozycji gości oddajemy nowo wybudowany, w pełni wyposażony, dwupoziomowy domek, w stylu góralskim. Pierwsza kondygnacja – hol, łazienka, aneks kuchenny oraz salon z kominkiem i częścią jadalną; na poddaszu znajdują się dwie niezależne sypialnie- 2 i 3 osobowa. Domek posiada także balkon i duży taras.

Wyposażenie: TV sat, internet bezprzewodowy, centralne ogrzewanie (kominek dodatkowo), aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, zlew, płytę grzewczą, czajnik, garnki, naczynia itp.

Dla miłośników pieszej wędrówki są tu szlaki turystyczne m.in na Skalankę, Rachowiec, Oźną, Wielką Raczę czy Baranią Górę. W Zwardoniu jest również sporo ścieżek rowerowych. Jest to idealne miejsce do odpoczynku przez cały rok z dala od miejskiego zgiełku.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.