Menu

Pokoje I Apartamenty "Cyprys"

Zwardoń 13, 34-373 Zwardoń

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 35 zł


Wygodnie urządzone pokoje i apartamenty w miejsowości Zwardoń - wszystkie z aneksami kuchennymi, udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi, duży taras, zamykany parking, całoroczna chata grillowa z otwartym paleniskiem, bezpłatny Internet wi-fi, serdeczna obsługa i doskonała lokalizacja sprawiają, że nasza oferta jest naprawdę konkurencyjną. Naszym dodatkowym atutem jest wspaniała lokalizacja - bliskość sklepów (50m), restauracji (80m) oraz popularnych tras turystycznych i spacerowych (150m).

Do dyspozycji wszystkich gości pozostaje duży taras, na którym można opalać się, grillować, spędzać czas z przyjaciółmi, czy też po prostu odpoczywać, ogród z huśtawką i atrakcjami dla dzieci oraz całoroczna chata grillowa z otwartym paleniskiem, w której można biesiadować również w czasie niepogody.

Zwardoń leży na południu Polski na granicy ze Słowacją. Miejscowość polożona jest na wysokości 600m. n.p.m i dzieki specyficznemu mikroklimatowi zapewnia turystom śnieg nawet wówczas, gdy w okolicznych miejscowościach juz go nie ma.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Wygodnie urządzone pokoje i apartamenty w miejsowości Zwardoń - wszystkie z aneksami kuchennymi,

Zobacz

Pokoje I Apartamenty "Cyp…

Zwardoń

od 35 PLN