Menu

Villa Lawenda

Fenikowskiego 7, 84-120 Władysławowo

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 40 zł do 70 zł

Ilość miejsc noclegowych: 30


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw
  • widok na morze

Otwarcie 6go czerwca na długi weekend czerwcowy. Nowy obiekt we Władysławowie.

Zapraszamy do nowiutkich, komfortowych pokoi oraz apartamentów w Villi Lawenda położonej we Władysławowie. 
Do dyspozycji gości mamy 8 pokoi - 2, 3os. oraz 3 apartamenty, gdzie może przenocować nawet 5 osób. Dzięki takiej różnorodności każda rodzina może optymalnie dopasować formę noclegu. 
Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i są wyposażone w standardzie hotelowym. W każdym pokoju znajduje się telewizor. Wystrój jest utrzymany w ciepłych tonacjach. Większość pokoi posiada balkon. Apartamenty składają się z dwóch pokoi, które zapewnią komfort nawet dużej rodzinie. Mamy również do dyspozycji przestronny pokój rodzinny. Nasi goście mogą skorzystać z ogólnodostępnej kuchni, przy której znajduje się przestronna jadalnia. 
Dla dzieci przygotowaliśmy pokój zabaw. Na terenie naszej posesji jest ogrodzony, monitorowany parking. Ogród jest bardzo przestronny porównując do innych obiektów w centrum Władysławowa. Dlatego szczególnie zapraszamy rodziny z małymi dziećmi. Wszystkie te aspekty powodują, że nocleg w Villi Lawenda będzie bardzo komfortowy.


Villa Lawenda znajduje się we wschodniej części Władysławowa. Dzięki takiemu położeniu jest bardzo dobrze skomunikowana z Półwyspem Helskim. W niedalekiej odległości znajduje się ścieżka rowerowa łącząca Władysławowo z Helem i Puckiem oraz Krokową. Serdecznie zapraszamy na długi weekend czerwcowy. W związku z otwarciem przewidzieliśmy specjalne zniżki noclegowe dla pierwszych sześciu rodzin. Nie oferujemy noclegów dla osób ze zwierzętami.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Data dodania obiektu: 13 maj 2012 roku
Wyświetleń: 2942

Brak ofert specjalnych.

Zapraszamy do nowiutkich, komfortowych pokoi oraz apartamentów w Villi Lawenda położonej we Władysławowie. Do dyspozycji gości mamy 8 pokoi - 2, 3os. oraz 3 apartamenty, gdzie może przenocować nawet 5 osób.

Zobacz

Villa Lawenda

Władysławowo

od 40 PLN