Menu

Ustka Piękne Zacisze

Ustecka, 76-270 Ustka

Cena: od 250 zł do 300 zł

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wczasy nad morzem USTKA


Zapraszam do skorzystania z nowo wybudowanego domku letniskowego w zawsze słonecznej Ustce. Położony w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu drzew. Jest tu miejsce do wypoczynku na łonie natury,oczywiście możliwość grillowania. Do dyspozycji gości łazienka z prysznicem, dwie sypialnie, jedna z dwoma pojedynczymi łóżkami a druga z jednym dużym łóżkiem dwuosobowym. Salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym oraz sofa rozkładana dla dwóch osób. Ogrodzona posesja z możliwością zaparkowania samochodów.

Wynajęcie domku od 250-300zł za dobę ( domek do 6osób) plus możliwość dostawki za opłata. Cennik pobutu zwierzętą podczas wakacji 10-20zł. Wynajecie domku niewlicza opłaty klimatycznej 4zł za osobe/doba.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia naszej strony

 https://www.e-wczasy.pl/noclegi/ustka/agroturystyka/ustka-piekne-zacisze,10410

 www.fajnewczasyustka.pl.tl

Dodatkowo na wyposażeniu:

-grill

-meble ogrodowe

-hamak

-huśtawka

-piaskownica+zabawki

-suszarka na ubrania

-suszarka do włosów

-żelazko

-parawany

-mikrofala

-kuchnia

-ślizgawka dla dzici

-parasole

-wifi

-boisko do siatkówki

-bramka do pilki nożnej-koszykówka dla dzieci

Dwadzieścia metrów od domku jest przystanek ciuchci która jeździ od czerwca do września oraz znajduje się sklep, siłownia, świetlica i plac zabaw dla dzieci oraz MegaLandia, nie trzeba nawet przechodzić przez drogę.


Regulamin Domku

1. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00 i kończy o 10:00 2.W domku obowiązuje zakaz palenia (znajdują się czujniki) 3.Opłata za pobyt w dniu przyjazdu plus opłata klimatyczna 4.Wszystko na terenie obiektu do dyspozycji gości 5. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju hotelowym będą odesłane na adres wskazany przez Gościa, na koszt gościa.W przypadku braku takiej dyspozycji hotel przechowa te przedmioty przez 3 miesiące. a następnie przekaże na cele charytatywne lub do użytku publicznego. 6. Dzieci do lat 3 mogą spać w łóżkach rodziców nieodpłatnie

Regulamin PRZYJMOWANIA ZWIERZĄT

1. Na terenie hotelu mogą przebywać zwierzęta domowe (małe do 25 cm, maksymalnie 7 kg wagi). 2. Domek przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą wykazaną w cenniku 3. Zgodę na pobyt zwierzęcia w hotelu wydaje osoba wynajmującą po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu. 4. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę będzie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) właściciel obciążony zostanie kosztami dodatkowych usług pralniczych. 5. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę będzie przez nie uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do pokrycia kosztów odkupienia całego kompletu pościeli. 6. Właściciel jest obowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę. –zadasz czystości zachowaj ja sam.


Regulamin korzystania - PLACU ZABAW dla dzieci

1. Przez cały okres przebywania na dworze- Placu zabaw dla dzieci, dzieci pozostają pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub innej osoby zobowiązanej z mocy ustawy lub umowy do opieki nad dzieckiem 2.Rodzice, opiekunowie prawni lub inne osoby zobowiązane z mocy ustawy lub umowy do opieki nad dzieckiem ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone przez dziecko osobom trzecim. 3.korzystanie z boiska do siatkówki przez osoby dorosłe lub dzieci zobowiązani są do grania na terenie w butach (trampkach) ze względu na bezpieczeństwo i do zabrania piłki z miejsca gry.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 23 marzec 2017 roku | Ostatnia modyfikacja: 10 styczeń 2019 roku
Wyświetleń: 4250

Brak ofert specjalnych.