Menu

Pokoje Gościnne Pod Grapą

ul.Olimpijska 65, Szczyrk

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 25 zł

Ilość miejsc noclegowych: 10


Udogodnienia obiektu:

  • parking
  • plac zabaw

Nasz dom położony jest w Szczyrku u podnóża Skrzycznego, 250 metrów od Stacji Górniczych Wyciągów GAT w Czyrnej.

Zapraszamy do pokoi 2,3 osobowych z łazienkami. Łącznie posiadamy 10 miejsc noclegowych. W pokojach na wyposażeniu telewizor, radio, czajnik bezprzewodowy.

Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, możliwość przygotowywania posiłków, na korytarzu znajduje się wspólna lodówka.

Dysponujemy oddzielnym pomieszczeniem na składowanie sprzętu narciarskiego. Pod domem jest ogrodzony, zamykany parking. Latem dla gości dostępny jest taras, miejsce na grilla oraz ogród.

Zapraszamy porą zimową na jazdę na nartach, snowboardzie, skuterach śnieżnych, w tereny gdzie znajdują się największe i najbardziej urozmaicone skupiska tras narciarskich i wyciągów w Polsce (ponad 30 wyciągów orczykowych, wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne, 60 km tras narciarskich, stoki dla początkujących) wszystko około 150m od naszych kwater.

Dodatkowym plusem dla początkujących narciarzy jest możliwość skorzystania z usług instruktora na miejscu(w domu). Latem proponujemy wędrówki górskimi szlakami turystycznymi, wyprawy trasami rowerowymi oraz spacery po uroczej okolicy. Można również urządzić grilla w ogrodzie lub piknik na łące. Oferujemy idealne warunki do uprawiania różnych form zimowego wypoczynku a latem spędzania miłych chwil w kontakcie z górską przyrodą.

Zachęcamy do organizowania u nas wypoczynku rodzinnego.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Nasz dom położony jest w Szczyrku u podnóża Skrzycznego, 250 metrów od Stacji Górniczych Wyciągów GAT w Czyrnej.

Zobacz

Pokoje Gościnne Pod Grapą

Szczyrk

od 25 PLN